Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik itt nyilvánulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik itt nyilvánulnak meg a furcsa világképekül az emberi kapcsaitokról tényleg csoda hogy valszeg szűzen fognak meghalni?

Figyelt kérdés

Mondok néhány itteni példát.


Állami eszközöket alkalmazna a derék ember a párkapcsolatok szabályozására, bevezetné a nemi erőszakot, legalizálná a pedofíliát.

Pontrendszert állít fel a párok osztályozására.


Ezeket mind itt olvastam.


Most képzelje el bárki hogy ez vagy ezek Állami eszközökkel próbálnák meg ezt szabályozni hatalommal a kezükben. Mi a fene lenne itt ?

Van egy 12 éves kislányod akkor vele lehet....Mer a Jóskának 30 évesen még nem jött össze.


Létre lehetne hozni valami rendőrséget hogy tartoztassák le a független nőket és kényszerítsék bele egy kapcsolatba az ilyenekkel ?


Vagy a prostitúciót fizetné az adózó társadalom.

Mert már 10 E is sok egy szűziség elvételért. Vagy csak alapjáraton félsz a nénitől.



2019. okt. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi?
2019. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
87%
Elköveted azt a hibát, hogy komolyan veszed az internetes trollokat.
2019. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Izgalmas lenne a világ! Szívesen lennék benne a 12 éves kislány papucsán a köpet.
2019. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon szoktam elgondolkozni, hogy milyen sorrendben van az ok-okozat. Tehát hogy ők alapból ennyire kettyós pszichopaták vagy csak ennyire szétcseszi őket a nőhiány. De nem tudom elképzelni, hogy egy olyan ember aki alapból nem beteg az agyára ennyire kikészüljön mentálisan ennyitől. Én találkoztam már néhány ilyen emberrel és már ránézésre megmondod róluk, hogy valami baj van velük. Volt olyan akivel 2 mondat után halálfélelmem volt, biztos voltam benne, hogy ott helyben megkésel vagy valami. Szóval nem, egyáltalán nem csoda, hogy egy nőnek sem kellenek mert szerintem alapból súlyos gondok vannak náluk fejben, tényleg pszichopaták.
2019. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Elköveted azt a hibát, hogy komolyan veszed az internetes trollokat."


Több száz ilyen kérdést olvastam ezek nem véletlenek vagy viccek akartak lenni, ezek ezt komolyan gondolják.

2019. okt. 27. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok se piskóták mám, akik ide jönnek provokálni a jónépet.

És persze, hogy ledobja a gépszíjat ettől az illető, nekem legalábbis nem kicsit szokott eldurranni az agyam, ha provokálnak, sunyi módon(neten)

Álljon elém, és szívózzon akkor.


Amúgy még mindig nem lehet tudni, ki itt a nő, és ki a férfi(hülyegyerek)


LEgnagyobb ludas itt kérdező maga a gyk, aki évek óta szrik az oldal fejlesztésére, és lazán végignézi, hogy egymás torkának esnek emberek.

2019. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy-egy trolloló akár napi 10-20 kérdést is kiír, ezzel erősen torzítva a statisztikát.
2019. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!