Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves elvált nő,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves elvált nő,1 gyerekkel találhat még új párt? Van erre esély?

Figyelt kérdés
3 eves kisfiú anyukaja vagyok,a kicsinek van apja

2019. okt. 30. 10:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
találhatsz lelakott 40 es férfit, vagy fiatal ronda, igénytelen, szerencsétlen palit (de lehet lesz pénze).
2019. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

Persze, csak azt tartsd szem előtt, hogy meglegyen az egészséges egyensúly a kicsi és az új férfi között. Minden körülmények között a gyereknek kell lennie az elsőnek, de ez viszont nem szabad, h megszenvedje a kapcsolatotok.

Nekem volt gyerekes párom, akinek a kisfia kb. mindent megtehetett. Pl. volt, h játszott a notimon, és a gyerek felidegesítette magát, mire rávert egyet a gépre, én meg rászóltam, h azért ezt nem kellene, tedd le szépen. Erre én voltam lebaszva, h korlátozom a gyereket, mit képzelek. :O Na az ilyen ami nem normális már.

2019. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Nincs esély vége mindennek.
2019. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%
Én 33 évesen, 4 éves gyerekkel ismertem meg a férjem. Ő is 30-as, gyerekes férfi volt. Pont a gyerekeink révén ismerkedtünk meg. És nem igaz, hogy lejjebb kell adni az igényeket, egy szintén elvált, gyerekes férfi nem fog téged kevesebbnek tartani azért, mert gyereked van. Ezt csak az itteni 20 éves fiúcskák szajkózzák.
2019. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Minden körülmények között a gyereknek kell lennie az elsőnek ... Nekem volt gyerekes párom, akinek a kisfia kb. mindent megtehetett. ... rászóltam ... én voltam lebaszva, h korlátozom a gyereket, mit képzelek. :O Na az ilyen ami nem normális már."

Ha szerinted ez nem normális, akkor nagyon rossz a példád, mert ez éppenhogy egy olyan pasi volt, akinek a gyereke volt az első...

Én inkább úgy mondanám, hogy - és egyébként ez független is attól, hogy eleve megvan-e már a gyerek, vagy csak későbbre tervezi a pár - az valóban nagyon fontos, hogy a gyereknevelési elveik kompatibilisek legyenek, másképp nem fog működni a kapcsolat.

2019. okt. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a gyerek volt az első, csak ezt már egészségtelen szinten ment rá a kapcsolatra. A példában írt eset, az, h rászólok, h ne tegye tönkre a notebookomat és én vagyok lebaszva, nem normális. Ha ezért felpofoztam volna a gyereket és kirakja a szűrömet cserébe az normális lett volna. Az egészséges egyensúlynak meg lell lennie. És itt olyanokra gondolok még, h ha előbb veszek a gyereknek cipőt, mint a páromnak ajándékot. Vagy ha mindkettő beteg, többet foglalkozom azért a gyerekkel stb. Ez nem mindenkinek evidens. Csonka családból jövök és én mindig el lettem felejtve ha jött az új pasi.
2019. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!