Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanácsoltok inkább adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok inkább adjam le az igényeimet vagy tanuljak meg életem végéig egyedül élni valahogy?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, igen szűz vagyok, lehet hogy magasak az elvárásaim és azért nem jön össze egy nő sem, mert magam fölé lövöm a nőket, nem tudom, de nyilván azokhoz megyek akik vonzóak számomra hogy magammal mit csináltam, igen sokat próbáltam fejlődni, divatosan öltözködni kisportoltam magam és társai de valamiért így sem sikerült. Sokan mondják hogy adjam le az igényeimet, mert valóban, olyan nőnél lehetett volna esélyem aki nem jött be, méghozzá a kövérek de nekem a kövérek abszolút nem jönnek be. Most adjam le az igényeimet vagy inkább tanuljak meg egyedül élni.. Ti mit tanácsoltok?
2019. nov. 2. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Azt tanácsolom, hogy növeld az önbizalmad, legyen megfelelő önképed, tudd, hogy hol a helyed és annak megfelelően éld az életedet.
2019. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Te hogy éreznéd magad boldogabban? Ha lenne melletted egy olyan társ aki nem tetszik és valószínűleg ő is érezni fogja ezt, vagy ha egyedül maradsz életed végéig? Lehet, hogy a kövér nő imádna téged és mindent megadna neked amit csak tudna és egy idő után szépnek látnád. De lehet az is, hogy hasznosan töltöd el az idődet és mész világot látni, pénzt spórolsz. Én nem tudok ebben neked mit tanácsolni, hogy mi lenne a jó döntés, de egy biztos, én nem szeretnék egyedül maradni öreg koromban.
2019. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vállalj be egy ilyen vízilovat a kínálatból, és vedd rá, hogy sportoljatok együtt, ha te már úgyis szoktál. Egy év alatt szépen le lehet fogyni akár 40 kilót is. Utána már csak meg kell tartani, ami a nehezebb része lesz a dolognak, mivel hirtelen kitágul neki a világ.
2019. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Mik az igenyeid?
2019. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Élj egyedül!
2019. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki elvett inkabb egy vizilovat (de csak mert a szep nökre betegesen feltekeny es beleunt)es felhizott hozzà hogy ne nézzenek ki erdekesen.

A nö szült is egy trampli àllat. A (korabban mindig vékony)pasi meg beujitott egy tokàt is magànak.

Most az a legnagyobb baja hogy mindenki a babàt isteniti es inkabb neki àllt alkotni hogy öt dicsérjék.

Szànalom az egész family

2019. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Kezdj el társastáncolni és bulikba járni, ez a legjobb tanács amit adhatok!
2019. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legjobb választás ha befogadsz egy kutyát ha még nincs. És sétáltasd... legyen ez a hobbid.


De a válaszolok sem mondtak butaságot. Azt is csinálhatod hogy osszejösz egy dagi csajjal, és vele együtt jársz edzeni! Idővel lefogyasztod és akkor már vonzodni is fogsz hozzá!

2019. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak szimplán tartsál kutyát!
2019. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is menj el fizetőshöz..szűzen nem lehet leélni egy életet. Csak kínzod magad vele, hogy azt sem tudod milyen nővel.


Aztán pedig nyugodj bele, és tanulj meg egyedül élni!

Ha kövér nőt nem akarsz persze.

2020. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!