Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne igény olyan weboldalra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igény olyan weboldalra, aminek az a lényege, hogy a nőknek kell ajánlatot tenniük a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Például azt mondja egy nő, hogy neked egy óra 10 ezer Forint, neked viszont csak 5 ezer. Lenne igény ilyen oldalra?

2019. nov. 4. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ott a rosszlanyok.hu, az nem elég?
2019. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Un-do-rító
2019. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem lenne igény, ez beteges és ostoba ötlet.
2019. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem jobb lenne, ha látnák a lányok előre a kuncsaftot, mert így tényleg kellemetlen meglepetések érhetik őket.
2019. nov. 4. 20:55
 5/15 anonim ***** válasza:

Így is ajánlatot tesztek a nőknek, csak burkoltan.

Józsi vagyok, kőműves-Béla vagyok, távközlési segédigazgató.

Ezután következik a döntés :DD

2019. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy próbát megérne!

Ffi

2019. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem mintha én ilyen szolgáltatást keresnék, de mi az, hogy én fizetek, és még én járjak a kedvében a nőnek, hogy neki jobb legyen (lássa a képem)??? Ha már fizetek, szolgáljon ki engem ő, ne él töltsem azzal az időmet, hogy a képet feltöltögetem, stb.
2019. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: Jó, de így olcsóbb lenne. Mármint akkor ha jól nézel ki.
2019. nov. 4. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
A prostituáltak is Nők és emberi lények! Nem egy tárgy, akiért fizetsz és azt teszel vele amit akarsz!
2019. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy túl sok férfi lenne, aki saját arcképet merne feltölteni egy prostikereső weboldalra. Simán kijátszható a rendszer, aztán ha kiszivárogna az illető adatlapja, az ismerősei rajta röhögnének. Másfelől viszont tuti, hogy több nő menne prostituáltnak, mert sokakat csak az tart vissza, hogy ronda férfiakkal is le kéne feküdniük, így viszont még találkozás előtt visszautasíthatnák.
2019. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!