Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány nem ír vissza Tinderen, akkor egy szemét, de ha egy fiú teszi ugyanazt, az oké?

Figyelt kérdés

Mert egy lány ne húzzon jobbra senkit, akinek nem ír vissza, húzza a srác idejét a matcheléssel, mekkora ribi amiért csak az egóját növeli de beszélgetni nem akar.


A fiúknál meg természetes, hogy mindenkit jobbra húznak, majd matchnél válogatnak. Teljesen oké, ha olyan matche van, akit csúnyának/unszimpatikusnak tart, arra nem ír és kész, nem unmatchel, csak nem ír és nem is reagál a kapott üzenetekre sem.


Miért van ez így?


2019. nov. 6. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fiúk egója ilyenkor sértve van, hogy még arra se méltatták őt, hogy visszaírjanak neki.
2019. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Nőként kb 10x annyi lehetőséged van mint egy srácnak. Annyira azért nem nagy katasztrófa ha valaki nem ír vissza.
2019. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%
Azért van így, mert a nők élete születésüktől fogva sokkal nehezebb. Gyakrabban kell pisilniük, menstruálnak, nem olyan erősek, és kevesebbet keresnek. A Teremtőnél tessék reklamálni!
2019. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
#3 a szülést kihagytad
2019. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
hidd el, férfi visszar, kell a lyuk neki.
2019. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy mindkét féltől bunkóság ha nem ír vissza, legalább annyit hogy "Bocsi, de nem egymást keressük".


Legalábbis én most magamból indulok ki, de én el tudom fogadni ha valaki nem szeretne tőlem semmit, és én jobban szeretem ha egyenesen megmondják nekem a tutit.

2019. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányoknak 1000x annyi választásuk van, míg a fiúk ki vannak szelektálva. Beszélgetésnél sem állunk fel az asztaltól szó nélkül, köszönés nélkül, és megyünk el. Az alapvető intelligencia hiányzik, ez a probléma. A lányok meg azt hiszik ők az atyaúristenek már kb, azt sokszor kiderült, hát nagyon nem, csak a parasztvakítás, a "de szép vagyok", de alapvető tiszteletet se ismerem. A másik meg h a lányok a férfiak felső 20%-át szelektálják ki maguknak, ha rondák ha szépek. Mit vársz? 3000ezer férfi írjon 50ezer lánynak? Képtelenség.
2019. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindig ki van magyarázva, hogy a férfiak miért nem hibásak sose. Attól, hogy szerinted egy nőnek több a lehetősége, még ugyanúgy illik visszaköszönni, ha rád írt. Vagy ilyenkor nem számít az illem, mi... Nem hinném, hogy ti a top 20%ban lennétek, de nagy valószínűséggel fordult már elő veletek, hogy nem írtatok vissza nőnek. És azért nem, mert ronda volt. Vagy nektek minden nő bejön? Ugyan már.
2019. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó értelmi fogyatékos:

"Beszélgetésnél sem állunk fel az asztaltól szó nélkül, köszönés nélkül, és megyünk el."

Ezt nemtől függetlenül írtam. Ez a probléma, h olvasni sem akarsz, csak azt látod amit látni akarsz.

Nem tudom én hol vagyok, de volt 6-700like, kb 100match, ráírtam 50re, abból kb 2 válaszolt. Innentől nem foglalkoztam a témával, sem az emberi mivoltal. Legyek tisztelet tudó, mikor kivétel nélkül mind1ik némber egy nagy rakás hulladék? Miről beszélsz ember? Ha nem hiszed, bevágom ide a screenshotot. Szóval ne keverjük a szezont a fazonnal.

2019. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jaj, szuper a modorod, valóban. Értelmi fogyatékos
2019. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!