Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn tényleg ilyen nyomasztó többségben vannak a selejtes alakok? Lehet egyáltalán normális társat találni? Van, akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Poénból regisztráltam egy facebookos társkereső portálra. Azóta tisztára rákattantam, de sajnos nem azért, mintha izgalmas emberekkel ismerkedhetnék, hanem mert mint valami középkori torzparádéban, felvonul ott mindkét nem legalja.


Hulladék helyesírás, "Jelőj be" "pusy sexi vagyol" "4gyereke anyúka komoj kapcsolatot keres" típusú bejegyzések, plusz a permanens sírás és picsogás mindkét fél részéről. A férfiak azon nyavalyognak, hogy "mínden nő csak a pénzre megy!", és senki sem akarja három levélváltás után lecuppantani őket, a nők meg elvárnák, hogy x számú gyerekkel, narancsbőrrel és striákkal felszerelt testük láttán azonnal házassági ígérettel állítson be hozzájuk az álomlovag.


2019. nov. 7. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb 70-80 % szerintem is ilyen.

Ha szerencséd van a maradékból kifoghatsz valakit:)

2019. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Minden fb társkereső ilyen :D az évek során időnként belépek az összesbe de elsirom magam, brutális :D ha akarsz beszélni ezekről irj nyugodtan :D
2019. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem fb társkereső hanem sima weboldal, de nekem kb 6 évembe került amíg egy igazán normális nőt sikerült találnom.

A nagy részük valóban olyan amiket írtál.

Mélyen borzasztó, és elszomorító.

De 1 éve nekem sikerült. Szóval nem lehetetlen.

2019. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 torkosborz ***** válasza:
Igen sajnos elég borzadályos tud lenni az igénytelenség, de sokkal rosszabb a véleményem magáról a társkereső-oldalakról.- ez utóbbiak oly gusztustalanok, hogy nehéz rá jelzőt találni
2019. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez régen is így volt. :) Szerintem a probléma mindig is az, hogy az emberek irreális igényekkel és elvárásokkal állnak elő, nem az ő szintjüknek megfelelő partnert keresik. Tehát amiről már szó volt, elvált anyukák várják a halálig tartó szerelmet. Gyógyegér Zolikák írnak rá a Kim Kardashian kaliberű nőkre, vagy húszon éves fiúcskák a jól kinéző 40-es 50-es nőkre, mert viszket a broki. Akkor a farkukról képeket küldő srácok, van minden tényleg.


Szóval ha az emberek leredukálnák a 10.000 elvárásukat, és szimplán előbb megismerni akarnák a másikat, nem pedig hozzámenni férjül, feleségül, vagy nem egyből erotikus kérdéseket tennének fel, nem utolsó sorban a saját szintjükön lövöldöznének, akkor mindjárt könnyebb lenne a dolog.


Nekem soha nem jött be a társkereső, pont ezek miatt a dolgok miatt alig alig próbálkoztam, mert elolvastam a nő adatlapját, és be is csuktam, mert kb. esélytelen volt az, amit ő kért.


Nekem mindig úgy jöttek össze kapcsolatok, hogy volt egy érdeklődési kör, ahová eljártam, és voltak ott nők, akik szintén érdeklődtek az iránt a dolog iránt, ami iránt én is. Eleve ott volt előttem, láttam ki ő, hogy néz ki, hogy beszél, hogy öltözik, stb. Pár alkalom után csak érzi az ember, hogy közeledne felé vagy sem. Aztán odamentem, és hello, iszunk egy teát? Van kedved találkozni ezen a heti 1 alkalmon kívül? Klasszik' ismerkedés, döbbenet. :D

2019. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A másik véglet a tanult, értelmiségi nő aki szeret utazni, színházba járni és könyveket olvasni.


Komolyan mondom valaki aki bélyeget gyűjt vagy szeret társasját÷kouni.

2019. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, ez véletlen elment... :D


Szóval a másik véglet a tanult, értelmiségi nő aki szeret utazni, színházba járni és könyveket olvasni.


Őszintén szólva már az is üde színfolt lenne ha valaki bélyeget gyűjtene vagy szeretne társasjátékozni.

2019. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a normális emberek nagy része nem regisztrál fel társkeresőre, hanem inkább személyesen ismerkedik. A társkeresők 80+ százaléka egy fertő. Extrém kevés olyan emberrel találkoztam eddig, aki minden téren legalább nagyjából rendben van és mégis ilyen oldalakra szorulna, hogy ismerkedjen.
2019. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 torkosborz ***** válasza:
A 8as nagyon eltalált jelzőt használt:"fertő".-Csak kár, hogy mindnyájunkban ott dolgozik a remény, a naivítás, a próba szerelemre vágyódás...-Majd jön az élet, a megtapasztálás, és ebből tanulunk. Bár ez nem segít
2019. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
És most itt is felsorakoztak a kívül, belül tökéletesek, akik csak véletlenül tévedtek a társkereső gnómok közé...
2019. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!