Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért ilyen gonoszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért ilyen gonoszak egymással, mert frusztrálja őket egymás társkeresési előnye?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a nők nagyon gonosz dögök tudnak lenni egymással az életben. Sokkal kegyetlenebbek és rosszindulatúbbak mint a férfiak egymással. Mindezt a legtöbbször indokolatlanul elvileg.

De mi van ha ez mégsem indokolatlan? Végül is semmi sem történik ok nélkül.

Előző kérdésben felhozott valaki egy jó példát a 40 éves HR vezető nő és 20 éves nők esete között.


Képzelj el egy begyepesedett, ráncosodó hárpiát aki egy 40 éves HR vezető, egy megromlott házassággal és 2 gyerekkel akik csak az idegeire mennek, és kb. 50 évesnek néz ki. A férje nyílt titokként félrekúr, mindenki tud róla. És képzeld el egy kezdő, hamvas, HR-es gyakornokot, aki most sétált ki egy 3 éves egyetemről vagy akár csak egy szakgimiből és 20 éves és gyönyörű és megőrül érte minden egyes férfi. De a munkahelyen nyilván ő a legkisebb alattvalója a 40 éves hárpiának.

A való életben az ilyen nők borzalmasan kegyetlenek tudnak lenni egymással, és iszonyúan tudják szívatni és gyilkolni egymást. Ez mind azért van, mert tudat alatt frusztrálja a nőket, hogy egy másik nő mennyire előnyösebb helyzetben van a társkeresési húspiacon?


2019. nov. 9. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Te láttál már nőt élőben? 😁
2019. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Tapasztaltam itt is milyen nők vannak. Irigyek vagy nem is tudom mi bajuk van, pl nekem állandóan töröltetik a kérdésem.😂😂😂
2019. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

🤦‍♂️

Két csinos, 20 éves nő pedig egymás öribarija, és vidáman cserélgetik egymás közt a fas2okat?

Te élőben láttál már nőt közelről?

Anyádnak olvasd fel a kérdésid, és beszélgess vele! Hátha tanulsz valamit a nőkről. (Bár kétlem, hogy képes vagy a tanulásra, bármilyen téren.)

2019. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Kozre jatszik. De naluk eleg annyi a gecciskedeshez is hogy szebb a haja. Gusztustalanok nemelyek, mennyi rosszindukat van bennuk.
2019. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Hat én mingyá 40 leszek de nem bantok senkit

Hallanad a 20 eveseket hogy tépik egymást a nem létező pénisznek miatt :)

2019. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Ja es dagadtak úgyhogy hiába tépik :D
2019. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Legutóbb gonosz nőt aki nővel gonoszkodik filmen láttam utoljára de azt is évekkel ezelőtt pl. az "Ördög prádát visel" v. "Bajos csajok" filmbekben. :D

Talán rossz körökben forgolódok nem tudom. Egyébként miért hiszed, hogy csak a nők privilégiuma egymás alá vágni? Azt hiszed, hogy mindeki olyan fogyatékos, hogy csak a frizura meg a műköröm éredekli meg, hogy ő legyen a legszebb a munkahelyén? Akikről most leírást adtál valamilyen karikatúraszerű Peg Bundy képe jelenik meg, de egy átlag normál nő nem ilyen együgyű. Ne higgy a filmeknek!

2019. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

"Köztudott, hogy..."


Aham.

2019. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Szóval egy sikeres 40 éves nőnek csak rossz lehet a családi elete, begyepesedett és minimum 50-nek néz ki és természetesen rosszindulatú.

Értjük. Azt is, hogy a 60 éves pasi viszont vonzóbb mint egy 25 éves és csupa nemes tulajdonsága is van a fitt testen kívül.

2019. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
A húspiacon még nem láttam embert. Szerencsére.
2019. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!