Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a társkeresőkön lévő nőkből? F31

Figyelt kérdés

Mindenkinél "szeretek utazgatni", meg bikinis tengerpartos kép..

Hol vannak az átlagosan csinos nők?

Mindenkinél vagy semmi nincs a bemutatkozásában, csak pozolos képek, vagy olyan igények, hogy leakadok rajta, közben már a bemutatkozásból kilóg az egoista személyiség..



2019. nov. 10. 08:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%

Mi a rossz abban, ha valaki szeret utazgatni? Ki mondta, hogy csak külföldön lehet ezt megtenni? Hazánk is tele van szebbnél szebb helyekkel.


Tudod, nektek már semmi sem jó. Ki van nyakba a s..ggetek.

2019. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Miért az átlagosan csinos nők nem szeretnek utazgatni, nincsenek bikinis tengerpartos képeik vagy hogy függ ez össze? Különben meg csalóka a legtöbb társkeresö, hisz ott mindenki próbálja a legjobb képet mutatni magáról
2019. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Jav. nyalva
2019. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Pont ez az. Muszáj kitenni a külföldi utazgatos képeket, persze 99%-uk 5évente jár külföldön..

Egyáltalán nem reális, ami a társkeresőkön van.

Bikinis képet meg minek? Ezzel akar pasit fogni? Aztán meg majd megy a hiszti, hogy az összes pasinak csak szexre kell xD

Meg hogy elhagyják, ha felszed 5kg-t.

2019. nov. 10. 08:28
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem a tengerpartos, bikinis képekkel van a baj, én is szeretek utazgatni, és szívesen megismerkednék olyan lánnyal, akivel együtt mehetünk erre-arra,szerintem ez teljesen oké. A gond az, hogy ezeknek egy jó része nem ismerkedési céllal van fönt, hanem unaloműzésből és/vagy kamuprofil és/vagy csak új követőket gyűjt magának a facebookra/instára. A férfitársaim többségére amúgy ez ugyanúgy elmondható, lényegében mindkét nemből a 80% az nem is akar ismerkedni az ilyen oldalakon, a maradék 20-20% meg csoda ha megtalálja egymást, mielőtt még teljesen kiábrándul az egészből.
2019. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
34%
Azokat legalább elviték már, akik tele vannak varrva és/vagy lőve? Én ettől mentem le hídba, hogy mindenki szét van trancsírozva.
2019. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
45%
Nehéz normális nőt látni társkeresőkön. Vagy tényleg ezek az "ájfonnal tükörben, kinyalom a kutyám szájából a kaját, tengerparton szigorúan, kocsiban feszítem magam és a biztonsági övet" képek vannak, vagy "csak a feje látszik de 130 kiló 1 foga van és a bemutatkozásból kiderül, hogy 3 gyereke, de még nem érettségizett le" emberek. Átlagos teázós, olvasgatós stb csajok mintha már nem léteznének.
2019. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

"Átlagos teázós, olvasgatós stb csajok mintha már nem léteznének."


Léteznek, csak a kutya nem foglalkozik velük.

2019. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, ha valaki tényleg szeret utazgatni, de ez a "szeretek utazgatni" már sablon szöveg lett. Nem hiszem el, hogy 10-ből 8 csinos nő hobbiból utazgat egész évben :D

Minek össze vissza kamuzni? Szerintem szánalmas.

2019. nov. 10. 08:37
 10/39 A kérdező kommentje:

#8

Én foglalkoznék velük. De ezt a "velük nem foglalkoznak" dolgot is abban méritek, hogy nem ír rá 300 férfi.

Nem tűnik fel, hogy a mennyiség nem egyenlő a minőséggel? Elég lenne, ha 2 ember foglalkozik vele és a két ember közül az egyik bejön neki. De hát úgy tünik nekem, hogy a társkeresőket majdnem mindenki egó fényezésre használja. Nem minőségi kapcsolatot akarnak, hanem pont ezt, amit mondasz is, hogy "foglalkozzanak velük". Minél többen...

2019. nov. 10. 08:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!