Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme ráírni valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ráírni valakire (bárhol) majd pár beszélgetés után törölni és tiltani magyarázat nélkül? Ez kicsit olyan keserű és értelmetlen, mint az ázott hajléktalan vizelete. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki írt rá kire? Ha férfi vagy és nőre írtál és nem vagy nagyon jó hapsi, akkor megértem. Nőket, ha kicsit is csinos, akkor nem nagyon szokták tiltani.
2019. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem e?
2019. nov. 15. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én csináltam már ilyet. Írd le nekem hátha tudok segíteni.
2019. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nadina1900 ***** válasza:
100%

Mert néhányan szeretnék visszaélni azzal,hogy valaki jóindultatú és mikor már úgy érzi,hogy megkedvelted belédrúg egyet.

Nem rég nekem is volt,annyira jól elbeszélgettünk,teljesen őszinte voltam vele (hogy most nem igazán szeretnék távkapcsolatot,semmi gondja ezzel nem volt)

Úgy volt lesz ami lesz,beszélgettünk. Majd egyszer csak elköszönt (nem az adott szituáció után,hogy nem akarok)

Mert az este volt,reggel iszonyat aranyos volt,aztán délutánra írt egy sziát miután kicsit dolgom akadt és nem volt témám majd letiltott. Utána ráírtam még instán mert ott még nem voltam tíltva...és nem tudott normális választ adni. Plusz kaptam,hogy kár volt ekkorát belémfektetni. Én még itt is kedvesen válszoltam neki,hogy már pedig megkedveltem.


Tehát ezekre választ nem fogunk kapni.Valmi megfordult a fejébe és bumm.

És hozzátenném első válaszoló nő vagyok. Nem mondom,hogy valami nagy szépség de szerintem nem voltam bunkó.

2019. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nadinának üzenném hogy tök logikus amit csinált a pasi (gondolom te nő vagy, ő meg férfi).

Te is sejtetted az elején hogy ismerkedni szeretne veled. Persze nem volt egyértelműen kimondva, de adta magát a dolog. És mivel szimpatizáltál vele, ő azt gondolta sínen van a dolog és nemsokára randi is lesz. Ekkor jött a feketeleves méghozzá a barátzóna és ettől borult ki. Napokon keresztül beszélgettetek, és nem adtad jelet annak hogy nem lesz több belőle kvázi húztad az agyát az uccsó pillanatig.

Persze a srác is éretlen volt, mert nem tudta elfogadni a dolgot. Egyébként van hogy én is így teszek. Ha nem akar talizni velem a nő akkor semmi értelme húzni-halasztani a csevegést mert elapad a téma és egy "Mizu?"-nál többet nemigazán tudnánk írni egymásnak.

A lényeg: nem a barátod akart lenni, mert akkor sem választanád őt ha akarnál ismerkedni. Jobb az elején közölni hogy max csevegek veled de nem ismerkedek.

2019. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismeretlenekkel való beszélgetésnél nem szabad semmit elvárni, semmi olyant nem szabad mondani, amit nem mondanál el bárkinek és természetesen olyan fotót sem küldeni, amit nem mutatnál meg nyugodt szívvel anyádnak is.
2019. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

@komojbajomvan:


Már bocsi, de ha valaki rám ír ismeretlenül és én érdemben válaszolok rá és esetleg valamiről elbeszélgetünk, abból honnan a francból szedi, hogy randizni akarok vele?

Lassan már kedvesnek lenni és mosolyogni sem szabad, mert jön az, hogy szűzqrva vagyok és csak húzom az agyát.

GOndolkodjatok már el egy kicsit! Egy beszélgetés nem azt jelenti, hogy randizni is akar a másik.

2019. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt az ilyen gyakori, én is tettem már ezt, mert érződött az értelmetlensége a dolognak.
2019. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!