Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők megvetik a társkeresési/csajozási gondokkal küzdő magányos férfiakat, mintha bűnözők lennének?

Figyelt kérdés
Nyilván nem jönnek össze ezekkel a férfiakkal, de az nem túlzás, hogy egyenesen megvetik, átnéznek a nők az ilyen férfiakon? Rosszabb esetben felnőtt nők még gúnyolódni is képesek az ilyen férfiakon. Ez azért is furcsa, mert ha valóban a nőknek "komoly" érzelmeik vannak, akkor azzal hogy egyeztethető össze ez az embertelen magatartás?

2019. nov. 16. 12:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Az értelmes nők nem így állnak a dologhoz. Ezt az oldalt viszont ne hozd párhuzamba a valósággal, itt jóval több a férfigyűlölő, megkeseredett nő. Ők pont ezért csinálják ezt. Nekik egyszerűbb itt a férfiak által kiírt kérdésekre odavágni, hogy az illető lúzer, mint átgondolni a helyzetüket. Egyszerűen a saját beszűkült világukból képtelenek kilépni és átgondolni más problémáit.
2019. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valamelyik válaszoló úgy gondolná, hogy szerintem a nőknek össze kellene jönniük ezekkel a férfiakkal, még egyszer hangsúlyozom, hogy nem arról van szó, hogy jöjjenek össze velük, hanem az alap emberbaráti tiszteletről, ami egy felnőtt nőtől elvárható lenne.
2019. nov. 16. 13:09
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Gúnyolódjanak. Attól én még telibe fosom őket. A véleményeikkel együtt.
2019. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek megadom az alapvető tiszteletet, de amúgy abszolút nem érdekel, hogy ki hogy próbál ismerkedni. Nem is értem, minek foglalkoznak velük olyanok, akik csak nevetnek rajtuk.


21/L

2019. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Én nem gúnyolódok a selejteken, egyszerűen csak atnezek rajtuk.
2019. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem vetik meg. De, szerinted, mit csináljanak velük? Írják azt, hogy jól van Balázska ne sírj, ma a tiéd leszek..?
2019. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy "a nők". Tanuljátok már meg végre.
2019. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Azt vetik meg, aki emiatt hisztis, kovezelozo és szexista lesz. Az ilyeneket meg el is kell ítélni.
2019. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, én nem vetek meg és nem gúnyolok senkit, mégis megkapom itt, hogy negyven felett már vénasszony vagyok, és hogy képzelik a dagadt nők (azaz 60+ kg) hogy ismerkedni akarnának egy átlagos külsejű fickóval. Ja, mert a pasiknak szabad gúnyolódni? Értem.
2019. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%
#9 Olyan jók ezek a női 60kg+ válaszok. Érdekes módon én egy férfitől se olvastam/hallottam ilyen igényt? Gúnyolódásról beszélsz? :D Jó vicc. Az nem baj, hogy a nők ezt csinálják, ha a férfi alacsony és/vagy nincs nagy farka. Csak éppen ezeken nem lehet változtatni fogyni viszont lehet. Csak ugye ahhoz már csinálni kéne valamit.
2019. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!