Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, járnátok egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok egy férfival aki csúnya, borzalmas a személyisége, de szeret titeket és jó kocsija van, elvisz nyaralni, stb?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem és nem.
2019. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
nagyon pénzéhesnek kell lenni, ha még tisztában is vagy ezekkel.
2019. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem. Nekem is van jó kocsim, nyaralni pedig nem kell “vinni”, megyek magamtól :)
2019. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha valakinek (számomra) borzalmas a személyisége azt kerülni fogom. Nem létezik olyan helyzet amiben egy számomra bármilyen módon taszító (külső vagy jellem) emberrel akár csak együtt éljek nem hogy még párkapcsolatot tartsak fenn amibe bele tartozik a közös program közös tervek bizalom és a testiség.
2019. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Kizárt.
2019. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Távkapcsolat benne vagyok. Írok szépeket, küldök csücsörítős, mellkidobós képet, hogy tudj a haveroknak villogni, meg heti egyszer hívhatsz telefonon. Az életben nem fogunk találkozni.

Cserébe fizeted a nyaralásaim.

Megfelel?

2019. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Esélytelen.


Van egy gyönyörű retro autóm, és három havonta utazok külföldre.


A létezése csak ártana nekem.

2019. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Itt minden nőnek 80 körül, vagy afelett van a hasznossági mutatója? Különös.

Köszönöm a válaszokat azoknak, akik képesek voltak normálisan megfogalmazni azokat. A kérdés fiktív, arra voltam kíváncsi, hogy mennyi igazság van abban, amivel a csúnyább, nőknél sikeres fiúkat nyugtatják: legyenek gazdagok, sikeresek, és majd jönnek a nők.

2019. nov. 17. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Az enyém nem, jééé, biztos férfi vagyok 😂
2019. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor utoljára néztem, 77 az 80 körül volt. De persze, lehet hogy férfi vagy.
2019. nov. 17. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!