Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyi idő alatt ábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt ábrándultatok ki a netes társkeresésből?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, van értelem, kedvesség, siker, pénz még jóképűnek is mondanak. Gondoltam, majd gyorsan elkelek. Amit fel tudok mutatni: két randi, az egyik csaj megfeküdt,majd eltűnt. (pasik csinálnak ilyet :D

Az igaz, hogy 27-35 közti átlagos, vagy átlagnál jobb nőknek írtam. Végül két hónapig bírtam, aztán töröltem magam.


2019. nov. 17. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát a hordó aljáról jutott most pár csont. A tetejéről idő szerezni egyet. Róma sem 2 nap alatt épült
2019. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
32 éves vagyok, 3 évig pörgettem a t*ndert és hasonló sz_rokat, 2-3 rövid beszélgetésen kívül se kölcsönös tetszés, sem randi nem volt. Szóval nekem nem vált be. Te jóval "előrébb" vagy ezek szerint, bár én jóképű és pénzes nem vagyok.
2019. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Akkor női oldalról is említenék egy statisztikát. 2 napos regisztrációból 110 lájk. Ebből akik írtak pasik:

Családi szex iránt érdeklődött egy.

Szexpartnert keresett a többség . Nem szexpartnert keres, csak laza kapcsolatot szintén néhány. Egy volt szimpi, ő meg fura módon állandóan dolgozik.

Én is törlöm magam.

2019. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Talán 45 évesen nem huszonéveseknek kellett volna írni, hanem mondjuk 35-45 között.
2019. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én most kezdem kb. feladni. 1 éve használom. Volt egy időszak amikor több randi is összejött, de az utóbbi pár hónapban csak 1-2 beszélgetés, de az sem győzött meg, hogy találkozzunk. :( Tuti velem van a baj. :(

Komoly kapcsolatot keresek.


Határán vagyok, hogy leregeljek, nem tudom.


41F

2019. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Talán a sajat korosztalyodban kéne keresni, 40+.
2019. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el gyerekvállalástól, azért kerestem rá erre a korosztályra. De igazából inkább a ti tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, az enyémet leírtam.
2019. nov. 17. 16:13
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
2 hónap, 77 match, 13 messengeres levélváltás, 2 tali, 1 igazi. Ennyi, tudtam mit keresek és h meg is találom.
2019. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
Én hetek alatt, de igazàból be kellett làssam, hogy nem vagyok kész a tàrskeresésre.
2019. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Én is mindig 2 hónap után ábrándultam ki. Pár hónap szünet, utána újra regisztrálás, újúlt erővel. Pár ilyen után csak összejött a 'Nagy Ő'. De akkor már végső elkeseredésemben találkoztam vele, mint megtudtam ő is velem. Már mindketten törölni akartuk magunkat. Azóta együtt élünk :) Azt javaslom, szedd össze az elvárásaidat és csak olyannal beszélgess,amelyik mindegyiknek megfelel. Illetve randi előtt hívd fel őket,beszélgessetek kicsit és ha nem szimpi, akkor nem csesztél el órákat egy szar randi miatt. Egy fél órás beszélgetésből már nagyon sok minden ki tud derülni.
2019. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!