Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tapasztaltam, hogy a kövérebb és „nagy darab” férfiaknak sokkal több esélye van a nőknél mint a gebéknek. Akkor miért tesznek egyenlőségjelet a túlsúly és incelség közé?

Figyelt kérdés

Mivel már több száz elutasításon vagyok túl és több tízezer párt figyeltem meg és számtalan esetet tanulmányoztam behatóan plusz napi szintem olvasok tudományos kutatásokat a témával kapcsolatban, ezért már kialakult egy empirikusan megfigyelt tapasztalatom.


Először is leírom a netes megfigyeléseimet. A neten egy csomó nő amikor leírja a preferált pasijának paramétereit, akkor 75 alatt szinte sose láttam egyet sem. A túlnyomó többség 80 kg-nál kezdődött és kb 90-95kg tartott. De nem volt ritka amikor olyanokat is láttam, amik 110kg-ig terjedtek.

Volt olyan eset is amikor egy nőnél próbálkozni akartam. Nem árt tudni rólam, hogy 22 éves 180cm/75kg szálkás izomzatú vagyok. A nő pedig visszaírta, hogy az igazi férfi 50 év fölött kezdődik és nem kér a kisfiúkból, továbbá az adatlapján később láttam, hogy 150kg körüli férfiakat keres. Nem volt kevés azokból sem, akik 90 kilós férfiakat preferáltak.

Volt egy 70kg (vagy kicsivel az alatti) férfi ismerősöm, akit az oldalon ismertem meg. Írta, hogy neki sem jött egyszer sem össze semmi sem.

Ezeket pedig több szexpartnerkeresőre és társkeresőre való beregisztrálásom után figyeltem meg több száz női profil elolvasása után.


Most pedig leírom a valóságban megtapasztalt megfigyeléseimet.

Egy csomó középkorú párt látok, ahol a férfinek hatalmas sörhasa van és lóg a tokája. Gondolom közhelynek számít ha azt mondom, hogy a társadalom jelentős része 35 után elhízik és rengeteg férfi kövér lesz. De érdekes módon ugyanúgy tudnak párt találni hiába híznak el. Láttam már nem egy olyat is (igazából ez a többség) hogy egy karcsú nő és átlagos férfi összejönnek, majd a férfi elhízik, de nem történik semmi (mondjuk fordítva sem, de ez most mellékes a kérdés szempontjából). Ha pl megnézzük a cigányokat is, akkor ott azt látjuk, hogy ha egy férfi nagy darab hatalmas hasú kövér maci, akkor az igazi férfinak számít, míg a soványok vékonyka kis senkiknek.

Rengeteg kövér ismerősöm van. Mind fényévekkel több sikert ért el tőlem nők terén. Még a szemüveges informatikus dagadt ismerőseim is sikeresebbek tőlem.

Az utcán egy nap alatt több tucat durván elhízott férfi és csinos nő kombinációt lehet látni, bárkinek aki akár ezen kérdés elolvasása után kimegy és leül a padra embereket megfigyelni.

Ismerek egy alfahímet is, aki sosem panaszkodik, hogy épp nincs kivel szexelni, ő is egy nagy darab 110kg körüli férfi.


Ellenben mi a helyzet a sovány és gebe férfiakkal? Ők az igazi lúzerek. Azok az ismerőseim akik szintén sikertelenek a nő terén és lúzerek, ők kivétel nélkül soványak. Ha megnézzük az idős embereket, mondjuk ha elmegyünk egy öregotthonba akkor ott is azt láthatjuk, hogy azok a bácsik, akik kövérek, azoknak volt/van felesége, míg akik soha életükben nem nősültek meg azok mindig soványak lesznek. Azok az ismerőseim akiket mindig kerültek a nők és soha nem tudtak megnősülni (hiába nem volt semmi személyiségi problémájuk) azok szinte mindig soványak.

Régebben én is sovány voltam, a nők levegőnek néztek. Most szálkás izomzatú vagyok. Most sincs a mai napig sem barátnőm.


Szerintetek mi az oka, hogy a nők a kövér pasikhoz sokkal jobban vonzódnak mint a soványakhoz?


Mi az oka, hogy az orvosilag az elhízottság tartományába tartozó magas BMI-s férfiak felé a nők sokkal több szexuális ingert éreznek mint a BMI tartománynak alacsony (de még nem patologikusan sovány) férfiak felé?



2019. nov. 17. 23:12
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést elsősorban azoknak szánom akik előszeretettel irkálják (itt az oldalon is) hogy ha látják, hogy valaki incel, hogy "fogyjá le!". Holott az incelek nagy része alapból sovány, nem pedig kövér.
2019. nov. 17. 23:22
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez totál baromság. A férfiasan kinéző kövér / mackós típusra esetleg buknak a nők, de aki úgy néz ki mint egy jóllakott óvodás azt bottal sem piszkálják. Én sajnos az utóbbi volta, amíg kövér voltam.


Van akinek jól áll a kövérség, de sajnos a többségnek nem.

Ha már minden áron ilyeneket akarsz felállítani akkor inkább a magasság ami számít. Egy kövér, de 188 cm magasnak jobbak az esélyei, mint egy 75 kilós 175 cm-es csávónak.

2019. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz? Nő: Vékony, törékeny, hosszúhajú, formás, feszes cicik.

Férfi: Magas, vastag csontú, vastag izmos végtagokkal, széles vállakkal, erős mellkassal. Széles állkapocs, erős mellkas. Vastag, kemény, spermazuhany farokkal.


Ja, mindkét nem kizárólag barna/fekete hajú, barna szemű.


Akkor meg is beszéltük kik a jövő túlélői, a többieknek köszönjük az érdeklődést. :D

2019. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Heti 1 incelkérdés pipa. Találkozunk jövő héten is.
2019. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
A nőknek fogalma sincs, hogy adott kg hogy néz ki egy pasin a gyakorlatban. Ahogy a pasik is azt hiszik, hogy a 60kg már dagadék.
2019. nov. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
En kover incel vagyok.
2019. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"A nőknek fogalma sincs, hogy adott kg hogy néz ki egy pasin a gyakorlatban. Ahogy a pasik is azt hiszik, hogy a 60kg már dagadék."


A 75kg körüli súly egy átlagos magasságú (mondjuk 180cm körüli) férfinél tök átlagos, még ha egy gramm izma sincs, akkor sem kövér és ha mind izom, akkor pedig nem felfújt, napi 2 kiló natúr csirkemellet zabáló testépítő vadállat, csak simán sportos. Elárulom, hogy a legtöbb nőnek egy átlagos test bőven elég. Nyilván ha valakinek mások a paraméterei, akkor is lehet átlagos és ez senkit nem fog különösebben zavarni. Egyszer megismertem egy férfit, 180cm körül volt. Vékony, enyhén izmos testalkata volt, tipikusan az az ember, aki bármit eszik, semmitől nem hízik és a sportot sem vitte túlzásba. Jól kijöttünk, szimpatikus volt, összejöttünk. Aztán egyszer valamiért feljött a testsúly téma és elmondta, hogy amúgy 60kg körül van, de ha nem figyel oda, hogy rendesen egyen és többet sportoljon, akkor még annyi sincs (én amúgy hasonló magas, 60-62kilós nő vagyok). Érdekelt? Krvára nem, ameddig egészséges.

2019. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező nem vagy te 75 kg hanem 110.


A vékony srácot könnyebben elfogadják a nők mint a kövéreket.

2019. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem voltam 75 kilónál több.
2019. nov. 18. 12:32
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

Megint...


Nem fogod tudni megmagyarazni.

Miert?

Mert az ismerkedes nem matematika. Vagyis nem logikai elvek alapjan mukodik.

2019. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!