Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni olyan lányt, aki feminim, dekoratív, de nem mutogatja magát 0-24 bikinis/pucsítós képeken a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
A szendébb lányoknak is felnéz az ember a profiljára és mást sem lát csak magamutogatást és kuncsorgást a férfi figyelemért, kihívóbbnál kihóvóbb képekkel.

2019. nov. 18. 23:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehet
2019. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Lehet.


Nálam mindig meglepődnek személyesen megismert frissen fb-n bejelölő férfiak, hogy fb-n nincs kint egy kép se. Merthogy az "ilyen csinos lányok" naponta posztolnak. Na én meg soha. Személyesen lehet nézegetni, amúgy nem vágyom rá, hogy bárki is a képeimet nézze. Egyedül párom telefonján vannak rólam képek, de hát neki lehetnek. (:


26N

2019. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Talán ne profilokat nézegess, hanem élőben keresgélj, mondjuk komolyzenei hangversenyen, színházi előadáson, filozófiai vitaesten, stb. stb.
2019. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha neked az ilyen instacelebek a szépségideálok, akkor nem fogsz találni, vagy ha mégis, nem veled áll majd le.
2019. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%

En nem rakok ki kepeket netre magamrol bikiniben. Pedig tehetnem.

De az olyan sracokat szeretem,akik kiraknak magukrol asogatyas meg feszitos kepeket edzes utanrol divatos felfeleallo hajjal .

2019. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a FEMINIM?! Talán feminin...
2019. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

2.

Mekkora beképzelt vagy!

Meg azt is odaírod hogy párod is van,nehogy bepróbálkozzon valaki. Szerintem ronda vagy meg troll.

2019. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

5 " felfeleallo hajjal ."

Biztos, hogy ezt akartad írni?!

2019. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

„Talán ne profilokat nézegess, hanem élőben keresgélj”


Igen, pont ez a probléma. Hogy élőben szeretek ismerkedni, aztán mikor valamelyik közösségi média platformon folytatjuk a csevegést meglátom a profilokat... És realizálom, hogy baj van:D


„Ha neked az ilyen instacelebek a szépségideálok”


Egy szóval nem mondtam ilyet.


„Mi az a FEMINIM?! Talán feminin...”


Elnézést. Elgépelés történt. N és M egymás mellett található a billentyűzeten.

2019. nov. 19. 01:13
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Feminin? Külsőre vagy belsőre?

Belsőre lehetetlent vársz. A mai világban egy feminin nő jóformán nem marad életben egyedül, sajnos. Néha tudok az lenni, de a hétköznapokban inkább keményebb a fellépésem, nem nőies. Külsőre merem mondani, hogy megfelelek a tipikusan nőies jellegnek. Testre és arcra is.


A figyelemért nem kuncsorgok, sosem szerettem elterelni a külsőmmel a figywlmeta belsőmről, amiben úgy érzem, nagyobb potenciál van és elismerésre méltóbb, mint az, hogy le tudok menni heti 5x edzeni és tudok reggelente negyed órát tollászkodni... Meg már csak azért sem viselkedek így, mert azokban a körökben, ahol én mozgok, ezért kiröhögnek. Jóformán egy tükörszelfiért is, teljesen jogosan. Egyébként meg van párom, nem akarom őt sem lejáratni, hogy vele vagyok, de online kelletem magam. Stabil a nőiességem és az önbizalmam enélkül is.

2019. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!