Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, milyen számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen számotokra egy szép lány, akivel szívesen ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Tudom függ az összképtől, de mik azok a konkrétumok amik szebbé tudnak tenni számotokra egy lányt?
2019. nov. 19. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép ÉS értelmes. Abból kevés van.

Ha csak külső dolgokra vagy kíváncsi, akkor nincs semmi konkrét. Nekem bejön, ha valaki arca nem klasszikusan szép, hanem érdekes. Ez lehet bármilyen apróság.

És az is bejön, ha az alkatának megfelelő ruhákat hordja és egyben van a stílusa.

2019. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak az összkép számít.

Lehet valaki sovány duci bármi, ha az összkép nem jó, akkor nem tetszik, ha jó, akkor még a 15kg felesleg is szép tud lenni. Persze ehhez mozogni kell eleget.

2019. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ápolt haj, nem sok smink, mosoly.
2019. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy müködik, ha átlagos külseje van és iszonyú könnyű vele beszélni és egymásra hangolódni, az jobban tetszik, mint bármilyen külső.

Aki meg kifejezetten "jó nő" típus, az nekem ijesztő.

2019. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Aranyos, esetlen, közvetlen az emberekkel. A szépség relatív de nekem főleg a vékony, szemüveges lányok jönnek be.
2019. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan mint te!
2019. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a Külsőt tekintve sok lánnyal megismerkednék.


De, hogy randi is lenne belőle, az már nem biztos :)


az, hogy leírom, hogy: mondjuk barna szemek, hosszú barna haj, karcsú, kedves arc, ettől még lehet bűnronda.

2019. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!