Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi baja van ennek? Találkoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van ennek? Találkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Összejöttünk nyáron, de alig ért rám, és ezért szakítottam vele. Tobbszor uj eselyt kert, kapott, nem valtozott, de aztan megelégeltem, es toroltem. Mindvégig azt irja, meg most is, hogy mennyire szeret, de amugy meg alig talalkoztunk es meg se mozdult, hogy talalkozzon velem, csak az uzenetek jottek.

Valami személyiségzavar ez? Azon gondolkodom mar h le is tiltom, mert meg mindig erdekel, es bosszant, hogy tudom, hogy csak hulyit.

Arra lennek kivancsi, hogy miert csinalja ezt? Megkerdeztem, de csak annyit tud irni allandoan hogy o szerelmes belem. Lehet rajta van valami cuccon? 😂


2019. nov. 19. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Talonban akar tartani, ha éppen nincs más. Én letiltom az ilyet. Szórakozzon a jó édesanyjával.
2019. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozik veled és te vagy a tartalék.


Így fent tartja az érdeklődésed, de melletted van más vagy több nő is, akik jobban érdeklik.

Szamár vagy a lovak között.

2019. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!