Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan külsejű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan külsejű férfiak akik hiába fejlesztik magukat hiába gyúrják ki magukat és tesznek meg mindent hogy fejlődjenek akkor sem fognak kelleni az átlagos nem kövér nőknek, mert olyan a genetikájuk, testük, magasságuk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha átlagosak alapvetően, akkor fognak kelleni.


Az mondjuk nem átlagos, ha valaki férfi létére 160 centi körül van az sem, ha súlyosan elhízott vagy kórosan sovány, az sem, ha úgy született, hogy valamije teljesen deformált vagy torz... Ezek nem átlagos dolgok azért, az ilyen embernek átlagosat várni már felfelé választás.


Minden más általában működni szokott.

2019. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha rettenetes fejed van, akkor lehetsz te izmos jó kiállású, nem sokra mész vele.
2019. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Igen pontosan ez a bajom nekem is 34 éves vagyok és nagyon sikertelen voltam a nőknél állítólag nagyon nem vagyok helyes, lehet.... De mondták hogy fejlesszem magam. Így is tettem, nagyon kemény munkával kigyúrtam magam, tényleg nagyon sok munkába került és szép szálkás lettem kockahas stb., viszont ugyanúgy nem akarnak a nőkkel, nem értem én ezt. Mit tudok tenni még?
2019. nov. 19. 15:24
 4/11 Hellmano ***** válasza:
63%
Nem tudom, miért hiszi azt mindenki, ha kigyúrja magát, akkor majd kell a nőknek? Ez egy akkora baklövés, hogy csak na. Ha gyúrni akarsz magad miatt tedd ne a csajokért, mert ha nincs megjelenésed te lehetsz akár Arnold is , akkor sem fog felfigyelni rád a kutya se max. megnéznek, hogy ez ki van gyúrva és ennyi...
2019. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ocsmány a képed, nem vagy átlagos. Mert az átlagnak nem olyan a feje. Akkor mit akarsz egy átlagostól? A testeddel nem fogod eltakarni. Javít valamennyit az összképen, de ami hiba az hiba marad
2019. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindenkinek a vékony, csinos, törékeny nők kellenének. Ők meg válogatnak, mert gyakorlatilag azt kapnak meg akit akarnak. Így a léc egyre magasabban van. Azt meg ne higgyje már el senki, hogy az életben bármit elérhet. Ez csak a duma, hogy fogyasztásra ösztönözzenek. Aki a tulajdonságai alapján sikeres, az az is lesz, aki meg nem, az meg nem.
2019. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Elmondom, mit akarnak a nők: született jó pasit. Jó genetikával rendelkező, jó kiállású, sármos, domináns, jó pasit. Nem kigyúrt béna pasit, nem hobbival rendelkező béna pasit, nem személyiségét fejlesztő béna pasit, nem pénzes béna pasit, hanem olyan férfit, aki a születésénél fogva, pusztán a létezéséért, megjelenéséért rajonganak a nők.


Minden más a nők részéről csak mese, amivel a felszínességükön akarnak szépíteni.

2019. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, nem. Aki "így született", az általában egy tapasztalatlan, béna, naiv, kényelmes ember, aki soha nem dolgozott semmiért. Az nem eredmény, hogy az anyja megszülte.
2019. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy kinek milyen a feje. Arra meg elég nehéz gyúrni.
2019. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondták fejlesztd magad... Amerre te rohansz a konditerembe

De hátha egy könyvtár lett volna nagyobb segítség?

2019. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!