Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hétvégén otthon voltam, anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén otthon voltam, anyám megdicsérte apámat, hogy elmosta a saját tányérját, hol találok ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Az anyámhoz hasonló törödő nők kihaloban vannak? Vagy én miért nem találok ilyet?
2019. nov. 20. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Remélem kihalóban vannak.
2019. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A torodes nem ott kezdodik h megdicserem a parom amiert elteszi a sajat! dolgait.
2019. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez apádra nézve gáz.


Meg rád is. Önállótlan vagy, anyuci kisfia. Az ilyentől menekülnek a normális nők.

2019. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mindig az apa mosogat, csak minden mosogatás után kap egy bókot, dicséretet. :D Ha erre vágysz, sima ügyed van. :P
2019. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat oregem... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Had aruljam el: te meg egy anyat akarsz NEM baratnot!!!! Te anyu kisfia vagy meg. Ilyen not ha talalsz az az anyad es ezzel bezarult a kor.

2019. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gaz ez apadra nezve! Jaj Bela de rendes vagy hogy a sajat kiba.ott tanyerad elmostad had fonjunk egy baberkoszorut es avassunk elso elo szentte.
2019. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem törődés, hogy megdicséri valaki a párját, amiért egy alap dolgot megcsinál. Szegény anyukád valószínűleg annyira hozzá van szokva, hogy mindent neki kell csinálnia, hogy már ennek is megörült.
2019. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

60 felett esetleg.

Remélem te meg, azért is megdicséred a nőt ha lehúzza maga után a wc-t.

2019. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megdicserne teged,hogy mar egyedul megmostad a fogad reggel este,esetleg deltajt is! Vagy kulcsra tudod zarni a lakasajtot es nem eszed le magad. Vagy nem kell pelenkazni :D
2019. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De most miért vagytok ilyenek? 😁

Nálunk is van dicséret és ha megcsinál valamit,megköszönöm. ☺ Én itthonrol dolgozom így minden nap belefér a takarítás,főzés és a minden. De...amikor hétvégén főzök és kijön a párom a konyhába segíteni pl.krumplit pucolni vagy elmosogat megköszönöm. Amikor elkezdi,mindig mondom neki,"de aranyos vagy" vagy pedig "de ügyes vagy" Nincs ebben semmi,én sem halok bele ha kap egy kis pozitív visszajelzést a "végre megmozdultál bammeg" helyett 😊

Pl.nyáron amikor dolgozott napközben,én kifestettem a konyhát,wc-t,fürdőt. Hazajött és megdicsért ☺ A tusoló kabin ajtó felső görgője eltört,vettem,kicseréltem. Ő hétközben 5-től este 6-7-8-ig dolgozik,mikor hogy,sofőr. Ne őt basztassam már azzal,hogy hé csináld már meg ☺ A hétvége meg "ünnep"nekünk,mert végre egész nap együtt lehetünk

2019. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!