Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek így, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek így, hogy nagyon kicsi melleim vannak, és emiatt nincs sok önbizalmam?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatom több is,de mostanában valahogy nagyon zavar ez a tény,eddig valamiért nem érdekelt annyira. És a randizás része oké,de előbb-utóbb szexre kerül a sor és ettől egy frászban vagyok emiatt. Van is most akivel alakul a dolog,még nem aludtunk együtt de lassan szerintem aktuális lesz. :( Egyébként mások szerint szép arcom van,meg az alakom is jó,sokat edzek szóval nem azt mondom,hogy utálom magam,de ez amit leírtam nagyon lehangol. 23/l

2019. nov. 20. 21:36
1 2
 1/17 Lachesys ***** válasza:
32%
ha jo afeneked nem fogja erdekelni a palit. ha meg annyira zavar gyujts implantatumra.
2019. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kapcsolatod több is. Most is van. Akkor?
2019. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg férfinak a kis mellek tetszenek. Nekem is kicsik, de 47 kilómhoz nem is illenének nagyobbak. Ne aggódj emiatt, hisz írod, hogy minden más rendben van.
2019. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Ahol nincs probléma, oda muszáj generálni egyet, ugye? Különben teljesen üres lenne az életed, hiányozna a frusztráció, az agyalás, az idegeskedés.

Nőj fel agyilag, kislány. K..rvára idegesítő a viselkedésed és az értelmetlen hisztid.

2019. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, hogy azon a kis százalékon kívül akik óriásmell fanatikusok, nem érdekel minket mekkora a mell. Csak mell legyen :D
2019. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha valakivel el kezdesz ismerkedni és találkoztok személyesen is, akkor ruhán keresztül is látja hogy most kicsi vagy épp nagy a melled.. és ha ezután is érdeklődik irántad illetve megy tovább az ismerkedés akkor valószínű nem zavarja a dolog.. nekem van 2 barátnőm is akiknek elég kicsi a mellük, mind a kettőnek több udvarlója is volt, viszont most mindkettő komoly kapcsolatban van.. illetve vannak olyan pasik akiknek kifejezetten a kis mell jön be.. szóval ezen próbálj meg ne stresszelni.. nem tudom hány éves vagy, de ha tényleg ennyire zavar akkor esetleg tényleg gondolkozz el az implanton.. már olyan 1 millióért meglehet csináltatni :)
2019. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
4.személyében megérkezett az ügyeletes szűzfiú :-D
2019. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem jön be a kis mell, az a férfiak érdeme.Ha a nőnek nincs nagy, genetikailag nem alkalmas utódnemzésre.
2019. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7

Mellé lőttél, mert nő vagyok.

2019. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A mell pont egy olyan dolog, amit akkor is lát valamennyire, ha nem vetkőzöl le. Nyilván ruhát keresztül is látja, hogy nem E-kosaras cicikóid vannak, és ha ismerkedni akar veled, akkor nyilván marhára nem érdekli a dolog, vagy pont a kis mellek jönnek be neki. Szóval tök feleslegesen nyafogsz ilyen baromságon.
2019. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!