Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért utasítják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért utasítják el a hagyományos női erényeket ha a férfitól elvárják a férfi erényeket?

Figyelt kérdés

A férfi az legyen klasszikus értelemben férfi: legyen magabiztos, határozott, teremtse meg az anyagi biztonságot, legyen maszkulin és erős.

De ha a nőtől is elvárják a klasszikus női erényeket, a gondoskodást, az érzelmességet stb. akkor jön a felháborodás, hogy a nők nem cselédek, hogy törődjenek a férfival. Sőt a Cosmóban meg más gagyi lapokban arra biztatják a nőket, hogy nyugodtan nézzék le a pasikat, ha betegek, mert az a felmérések szerint a nők szemében "kiábrándító". Hogy is van ez?



2019. nov. 23. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Mert a XXI. században élünk.

Tetszik vagy sem, ez van.

A férfi legyen férfi, a nő pedig, hát ő izé, ő legyen az igazi férfi a háznál. De azért a férfi legyen férfias, csak hunyászkodjon meg.

Ja de mintha nem tenné, mert ha nem tesz úgy mintha nem hunyászkodna meg, akkor az nem férfi..

2019. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

"férfi: legyen magabiztos, határozott, teremtse meg az anyagi biztonságot"


Nő vagyok, de ezeket én is hozom, mint ahogy rengeteg más nő is. Ezek emberi tulajdonságok.

Ha majd osszejosz olyannal, aki szeretne, hogy eltartsd, akkor elvárhatod, hogy kiszolgaljon, addig nem.


Azt a baromságot meg honnan veszed, hogy lenezzuk a párunkat, ha beteg?

2019. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Cosmo? Ki olvas egyáltalán magazinokat? Milyen évet írunk, 2002-t?


Plusz mi az a hülyeség, hogy a nők lenézik a beteg férfiakat? Statisztikailag több nő marad a rákos társával, mint férfi.


És el kéne már végre felejteni ezt az ostoba nemi szerepesdit. Nem valami klisé maszkulin férfi prototípus kell, hanem egy kiforrott emberi lény, akinek van is tartása, el is tud boldogulni a világban, de emellett vannak érzelmei is és gondoskodni is tud a társáról. De manapság a férfiak többségének ez baromira nem megy... A tradicionális feminin tulajdonságokat, mint a gondoskodást megalazó nekik felvenni, a maszkulin tulajdonságokat, mint a határozottságot meg azért nem fejlesztik magukban, mert "há' feminizmus van, mostmár legyen a nő határozott, ne tőlem várja el".

2019. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én az erőt nem várom el, felőlem lehet gizda is a férfi, amennyiben értelmes, intelligens.


Egy nőtől ugyanezt várnám.

2019. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Nő vagyok, de ezeket én is hozom, mint ahogy rengeteg más nő is."

Akkor miért várja el a legtöbb nő, hogy a férfi hozzon többet a konyhára, keressen többet?

2019. nov. 23. 19:25
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ki várja el? Annyiszor elmondtuk már: tudja magát eltartani és emellett jusson neki utazásokra, programokra (saját részre) hogy ezt mennyiből oldja meg, ő dolga.
2019. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Én csak érzelmes és gondoskodó férfival vagyok érzelmes és gondoskodó. Nem az anyja vagyok.
2019. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 Akkor a férfi is csak határozott, férfias nővel legyen ferfias?
2019. nov. 23. 20:25
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
sok kapcsolatbn a nők hordják a nadrágot. Persze ezek többsége nem tart sokáig, de ez most divat.
2019. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ÉN gondoskodó és érzelmes ÉS magabiztos, határozott vagyok, párnak is ilyet keresek.

Nálam a tulajdonságoknak nincsen puncija vagy kukija.

2019. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!