Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők azt mondják "a belső a fontos", miközben külső alapján választanak maguknak párt? Illetve ha valóban a belső lenne a fontos, miért foglalkoznak annyit a külsejükkel?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 20:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ugattok, hogy senki se őszinte, az őszinte válaszra meg habzik a pofa. :D Szrom le ki van veletek kapcsolatban, max részvétem neki.
2019. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg bebizonyítom itt, kiraknék ide fényképet, meg nav-os jövedelemigazolást, akkor meg "én a nagyképű". Ösztönlények, éhenkórászok, rohadtul nem vagyunk egy szinten. Attól h te képzelegsz, meg nárcisztikus vonásokkal rendelkező önző, empátiahiányban szenvedő élőlény vagy, attól még más nem biztos. Mit tudsz felmutatni aranyanyám? A pofádon kívül mást nem. S az a baj, belőled végtelenszámú példány van... Ezért ilyen e a világ, amilyen.
2019. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Egyesek mennyire sötétek, a gyalázkodást összekeverik az őszinteséggel. Persze nem csoda, egy olyan világban, ahol úgy sikerült szocializálódni: kritika=direkt bántással nem csodálom, hogy csak ennek megfelelően lehetett reagálni.
2019. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kommenteket. De nőként. A belső a fontos! A külső az alap :D
2019. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Amit a drága férfitársad ír, na az a gyalázkodás. Ne tévedj!
2019. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!