Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány párkeresésnél ha egy nő nem szőrteleníti a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk erről a barátokkal és ők azt mondták, hogy szóba sem állnának olyan nővel aki nem csupasz (nő vagyok, eléggé elszégyeltem magam :D). Ez valóban a tendencia e téren?

2019. nov. 29. 10:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút nem zavar 26f
2019. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

Hát a debileknél igen, de a fidesz is, meg az önzőség is, meg a mérhetetlen mértékű önismerethiány, felszínesség is.

Szóóval...

Nekem volt olyan ismerősöm, aki szőrtelenített, mert neki kifejezetten kényelmetlen volt szőrösen. Egyéb indok már erősen a mentális betegségbe sorolható.

2019. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Szóval.. a párkeresésben egyáltalán nem áhtrány, mert ott személyiséget keresünk.

Amit írtál, nem párkeresés, hanem egy agymosott primitív emberszabású keres magának nőstény egyedet sajátos primitív célokra.

2019. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Saját tapasztalatom az, hogy általában szeretik, ha csupasz, de sokan a fazonírozott, kicsit szőrösért is megvesznek. Ha csak a bikinivonak van karbantartva, azt nem szólják meg, de annyi a minimum, mert ha az sincs rendben, az már igénytelenség.
2019. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Inkább mondanám, hogy nem divatos. Párkeresésnél meg szerintem mindegy, mire oda juttok már nem fog visszakozni egy kis szőr láttán, legfeljebb szól, hogy nem így tetszik neki. Rengetek 20-as férfi is van, akinek kifejezetten tetszik.
2019. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Nagy.
2019. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
41%
Nekem rettenetesen kínos, ha valaki úgy akar kinyalni és hozzám érni, hogy odalenn dzsungel van, ami ráadásul tök jól megköti az egy nap alatt keletkező izzadtságot meg egyéb nedveket, amik a környéken keletkeznek. Undorítónak érzem, adni és kapni is, számomra igénytelen, hogy valaki így "tálalja" magát a párjának, de lehet, hogy ez csak én vagyok.
2019. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
99%

:D "szóba sem állnának olyan nővel"


Mert ha szóba áll vele, rögtön tudja, hogy milyen az intimszőrzete?

2019. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%

Párkeresésnél nem az, kivéve ha randi alatt közlöd vele. 😂


De nyilván ez már akkor jön elő ha együtt vagy valakivel, és ha csak nem undorodik a szőrtől akkor nincs gáz. Legfeljebb szól, hogy neki nem ez jön be.

2019. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Én bírom, ha szőrös.
2019. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!