Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 26 évesen fél évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen fél évesek voltak a leghosszabb kapcsolataim, azt jobb nem reklámozni? Lehet így még családom?

Figyelt kérdés

21 évesen veszítettem el a szüzességem. Sosem a külsőmmel volt gond (magas vagyok, jóképűnek mondott), de a személyiségem elég befelé forduló (volt régebben. Ma már jobb a helyzet, jobban kinyíltam.) Szeretném, hogy egy nő szeressen, de valahogy nagyon rágörcsölök a témára és ez bizti meglátszik, amit a nők gondolom nem találnak vonzónak ismerkedéskor. Gyakran van, hogy külsőre látom tetszem egy lánynak, de ha jobban megismer, elveszíti az érdeklődését, mert már biztos nem vagyok vonzó neki. Volt kb 2 év, amikor sok lánnyal voltam (több, mint 15-tel), de amúgy nem vagyok nőcsábász, mert rájöttem csak ezekből nem kapok kielégülést, ezért azt abbahagytam. (Idén 1 lánnyal voltam, tavaly 2-vel.)"


2 fél éves kapcsolatom volt. Az egyikben én szakítottam a lánnyal, mert rájöttem nem vagyok belé szerelmes, a másiknál pedig a lány velem. Ezt már el sem merem mondani, mert sok lánynál ez már önmagában kizáró ok, ha egy férfinak nem voltak addig őszerinte elég hosszú kapcsolatai már.

26/F


2019. nov. 30. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze!

Fordítsd az energiád nagy részét a gyarapodásodra és 40 felé vegyél el egy 20on- néhány éves,házias csajszit akiről azt véled jó anya lesz és pár éven belül szülni szeretne.

2019. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XD -Ez sajnos nem gondolom, hogy a 21. században a 99% számára megvalósítható ötlet lenne, úgyhogy nem tenném fel az életem egyetlen ilyen tervre
2019. nov. 30. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én azért nem akarnèk veled lenni ezek alapjàn, mert nem tűnsz megbízhatónak.Az még “ okés”, hogy nem voltak túl hosszú kapcsolataid, hogy voltak jött-ment csajok is az életedben, de az már nem, hogy azért szakítottál mert nem is voltál szerelmes a lànyba.Ez felszínessèg, illetve felmerül, hogy akkor miért jöttèl vele össze.Nem tűnsz komoly férfinak, és kitartónak sem.Ezt próbàld fejleszteni, hogy amit elhatározol amelett kitartasz és nem csapongsz, hogy érjen valamit a szavad.Ez a legfontosabb, már hozza magàval a hűsèget ès az érzelmi biztonságot, ès ez kell a nőknek.
2019. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, sajnálom. 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2019. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Te nagyon félreérted ezt. Az, hogy szakít egy lánnyal, mert nem szerelmes belé, pont hogy azt mutatja, hogy nem felszínes. A felszínesség az lett volna, ha annak ellenére együtt marad vele, h nem szereti. Az, h összejött vele nyilván azért volt, mert volt egy kezdeti fellángolás,aztán pár hónap után ráeszmélt, h ez nem szerelem, ilyen velem is volt már, ilyenkor az a legjobb,ha szakít az ember.

A megbízhatóságnak amúgy semmi köze ahhoz, hogy kinek hány és milyen hosszú kapcsolata volt. Unokatesóim közül az egyik az látszólag mintaembernek látszik, volt egy 4 éves komoly kapcsolata ,de nem szerette a lányt, fűvel fával megcsalta,kihasználta. Mégis sokan úgy tekintenek rá,h milyen szép,h ennyi ideig együtt voltak. A másik unokatesóm meg tök negatívnak látszik, sose volt komoly kapcsolata, pont azért,mert senkit se akart hitegetni, csak ez látszatra úgy jön le, mintha nem akarna elköteleződni és komolytalan lenne, közbe meg nagyon is akar, csak nem akárkivel.

2019. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kell mindent reszletesen kibeszelni az aktualis paroddal. Nekem is volt egy 3 honapos kapcsolatom, attol meg nem vagyok olyan tipus aki rovid idon belul cserelgetne oket, egyszeruen csak igy alakult. Te sem leszel nocsabasz mert volt 2 feleves kapcsolatod.

Egyebkent a ferjemmel sosem vitattuk ezt meg reszletesen, tudom hogy sok kapcsolata volt /34 evesen ismertem meg/, max 1 evesek,hogy egy no volt akivel el tudta volna kepzelni az eletet, de visszakoltoztek mindketten a saját országukba, mást akartak az elettol, és nem folytatták a kapcsolatot. Attól még kolcsonos a szerelem, és egymással tervezzuk leelni az eletunket.

2019. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!