Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többgyerekes 35 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes 35 év feletti elvált nőként tényleg csak a csúnya, unintelligens vagy 50 év feletti férfiaknál jöhetek szóba, mint leendő társ?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy fizetős társkereső oldalon már 6 hónapja, de 80%-ban 50 év, sőt 60 felettiek írtak rám. Sőt a korosztályomból az a pár elvétett rám írónál is pár levélváltásból kiderült, hogy az intelligenciájuk hagy némi kivetnivalót maga után. De itt most nem arra gondolok, hogy nekik nem volt diplomájuk, nekem meg van, hanem arról, hogy nem lehetett velük szinte semmiről sem, ami nem hétköznapi beszélgetni, mert nem volt véleményük pl. reinkarnáció.

Értrm, hogy hasonló a hasonlóval, de annyira nem vagyok ronda sem, minthogy még fogatlanok is próbálkozzanak. Rendesen dolgozom, eltartom a gyerekeimet, de így ez elkeserít.

"Selejtnek" számítok? Adjam lejjebb azokat az igényeimet is, hogy ne dohányozzon és ne legyen alkoholista? Nem akarok 7 évnél nagyobb korkülönbséget. Ez is lehet a baj?



2019. dec. 1. 14:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 Hellmano ***** válasza:
89%
Szerintem az igényeket ne add lejjebb, mert a dohányzás és az iszákos életmód ocsmány ebben ne engedj semmikép! Viszont a társkeresésben olyanok között kellene keresgélned, akik szintén elváltak van gyerekük. Szóval a keresési tartományod sajnos elég szűkös körben mozog, hogy kik között válogathatsz valósan.
2019. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
61%
Egy 35-40es pasi, aki facér azért még szeretne gyereket, és nem másét nevelni.
2019. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
66%
50 év alattiként én pl. saját gyereket szeretnék
2019. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem. Keress szintén gyerekekkel rendelkező elvált férfit. Igen sokan vannak a 35 feletti korosztályban.


Hogy kik írnak rád, azzal ne foglalkozz. A 20-on évesekre is ráírnak a vén trottyok.

2019. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
58%

Beiratkoztam egy reinkarnációs csoportba. Igaz elég drága, de nem baj. Csak egyszer élünk. :D

Bocs, de ezt muszáj volt.


A több gyerek pontosan mennyi?

Nekem mindkét szomszédom válás után házasodott újra. Az egyik gyerek nélkül jött össze az új feleségével. Neki volt egy lánya.

A másik szomszédomnak volt egy lánya, és az új feleségének nem volt gyereke.

Azóta mindkettőnek lett saját gyereke az új feleségétől is.


Próbálkozz, és majd lesz valahogy.

2019. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
56%

Nem. :) Igaza van az egyik előttem szólónak, ne add alább egy szinttől.

2 olyan nőt is ismerek, akik találtak egyedülálló, gyermektelen párt maguknak. Egyik 2, másik 3 kicsi gyerek mellett!

2019. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
86%
A te szemedben normális kinézetű, anyagi helyzetü, intelligenciájú 35-42 év közötti férfiaknak vagy már családja van, vagy szeretőt keresnek, vagy agglegények és be is rendezkedtek egyfajta playboy életmódra.
2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, mi a bajod az 50-esekkel,akkkor én még vígan pelenkáztam.

Phd.

2019. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
33%

Te vagy a nyomi ferfiak réme 😂


Mert a legtöbb abban hisz 30 év körül szűzen hogy Van esélye egy gyerekes anyukánál aki még nemileg vonzó, de az igényeket már lejjebb adja. Na hát veled neme lesz sikerük mert a fiatalkori felszínesség nálad nem múlt el.

2019. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
54%

Az ebben a korcsoportban levő emberek köv csoportokra bonthatók.


- Abszolút főnyeremény és foglalt.

- Van családja és foglalt.

- Elvált és köszöni neki ez elég volt 1X

- Egyedül elvan és neki ez pont így tökéletes.

- Luzer 30+-os szűz anyuci pici fia.

- Munkanélküli / alul képzett, életképtelen.

- Karrierista akinek a meló elveszi minden idejét és ez neki így jó is.

- Nem kívánja a más gyerekeit nevelni és vagy ö maga sem szeretne gyereket.


A társkeresési rendszereket általában 90%-ra a luzerek használják. Kiváló táptalaj. Olyan ez mint Észak Koreában emberi jogokat keresni.

Nem fűznék ehhez sok sikert.

2019. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!