Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többgyerekes 35 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes 35 év feletti elvált nőként tényleg csak a csúnya, unintelligens vagy 50 év feletti férfiaknál jöhetek szóba, mint leendő társ?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy fizetős társkereső oldalon már 6 hónapja, de 80%-ban 50 év, sőt 60 felettiek írtak rám. Sőt a korosztályomból az a pár elvétett rám írónál is pár levélváltásból kiderült, hogy az intelligenciájuk hagy némi kivetnivalót maga után. De itt most nem arra gondolok, hogy nekik nem volt diplomájuk, nekem meg van, hanem arról, hogy nem lehetett velük szinte semmiről sem, ami nem hétköznapi beszélgetni, mert nem volt véleményük pl. reinkarnáció.

Értrm, hogy hasonló a hasonlóval, de annyira nem vagyok ronda sem, minthogy még fogatlanok is próbálkozzanak. Rendesen dolgozom, eltartom a gyerekeimet, de így ez elkeserít.

"Selejtnek" számítok? Adjam lejjebb azokat az igényeimet is, hogy ne dohányozzon és ne legyen alkoholista? Nem akarok 7 évnél nagyobb korkülönbséget. Ez is lehet a baj?



2019. dec. 1. 14:40
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
43%
Hoppá, akkor csak felszínesek a férfiak.
2019. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
72%

Rossz tarskeresön vagy


23 eves nökent gyerek nelkül sem könnyebb ertelmes ffit talàlni a neten plane olyat akivel össze is illünk.


Probald ki es rajössz


Plusz ismerek anyakat akiknek 3 gyerek 3 apatol van stb.


Nem oszt nem szoroz a korod meg hogy gyerekes vagy e vagy nem.

Tenyleg csinalj egy kam oldalt ahol fiatalabb vagy meg gyerekmentes es latni fogod hogy akkor is tapadnak az öregek meg a barmok ezerrel mas meg aki normalis huzza halogatja a randit stb

2019. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
36%
Könnyen elválnak manapság az emberek, de azt nem kalkulálják bele, hogy utána az is lehet...pár nélkül maradnak akár életük végéig. :) Örülj neki, hogy veled vannak a gyerekeid és 35 évesen Ne akarj egy fiatal adoniszt magad mellé. :))
2019. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
62%
Milyen fiatal adoniszt? Írta hogy 7 évvel idősebb belefér. Ugyanannyira fiatal a nő is. Miért nem keresnek az öreg pasik hozzájuk illő hasonló korú nőt a társkeresőn? Életben érthető a meglátni és megszeretni élmény kortó függetlenül, na de társkeresőn folyamatosan fiatalabbaknak írogatni. Kérdező, szerintem ne a neten ismerkedj. Neten vannak általában a csak és kizárólag sokkal fiatalabb nőre vadászók, és a paramétereket nézik pl gyerekszám. Sokkal több kicsinyes, számító emberbe futhatsz bele neten mint ha élőben ismerkednél.
2019. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg te is elég csúnya lehetsz, ha csak az idősebbek próbálkoznak.
2019. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresek párt mert van, és csúnya az semmiképp nem vagyok, ebben azért egyetértés szokott lenni. De régebbről ezeket a tapasztalatokat gyűjtöttem, ezen kívül a jellegéből fakadóan is így van, mert szinte előbb nézik meg a neten a számot, mint az arcot. Élőben hamarabb elvarázsolódnak egy csinos velük egykorú nőtől.
2019. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
80%

38f vagyok és már nagyon szeretnék családot de még jobban gyereket. A társkeresőzés online sosem működött nálam, mert:

-a nők nagy része-mint a pasik- képtelen online beszélgetni. A szókincsük 1-2 szóra vagy rohadt smileykra korlátozódik.

-akikre online ráírtam 90%-ban válaszra sem méltattak


Én sem vagyok világ csúnyája, mert akkor élőben nem sikerült volna soha ismerkednem. Viszont az utóbbi 2 évben a munkám miatt alig tudtam társaságba járni így maradt az online...


Tehát kedves kérdező, megértem a bajaidat.

2020. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%
Tinber?
2020. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Randivonalon voltam fent. A Tindert ki se akarom próbálni, mert ha olyan, mint a badoo, amin 3 napot voltam tag, akkor kb. csak arra lenne jó, hogy kéretlen farokfénykép-gyűjteményem legyen.
2020. jan. 1. 23:56
 40/58 anonim ***** válasza:
45%
jajj
2020. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!