Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidékiként, nem dumásként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidékiként, nem dumásként, munkábajárósként mégis hol lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Lassan úgy érzem egyedül fogok élni, lassan elkezdem gyűjteni a macskákat..


Magányos farkas típus vagyok, nincs közeli haveri kapcsolatom, és nem ömlenek belőlem a szavak, alacsony is vagyok viszonylag (168).


Munkában nincs lehetőség.


"Hobbi"

Mondjon valaki olyan hobbit, ahova még munka mellett lehet járni (és még ugye haza kell érjek aludni is..), és lehetnek csajok, és lehet ismerkedni.


"utcán"

Hát egy év alatt két ilyen eset volt, hogy nekem szimpatikusnak látszott, korban, magasságban jó, és nem volt tök nagy tömeg, nem látszott hogy rohanna haza/melóbam nem volt gyűrűzve, ...

És persze a válasz nem (hívhatom meg egy ...-ra).


"randiapp"

senki nem válaszol, és csak azok a tömött lányok kapcsolatoznak be, akik egy másik tömött lányt megettek. Bocs, de ha én normál/kicsit sportosabb alkat vagyok, és tudok tenni a kinézetemért, egészségemért, akkor nehogymár nekem ezek közül kelljen párt választani..


"előbb tanuljam meg szeretni magam", "változzak meg", ...

Aki ezt írja, az instant nyeljen fa...ágat.

Ilyen vagyok, elfogadtam magam, pozitívan állok a dolgokhoz tehát nem ezzel van a gond, a gond, hogy alkalmam sincs előadni magam.



Bármi tipp?



2019. dec. 5. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Ciki. Vigasztajon a tudat, hogy nem vagy egyedül, illetve hogy az adódból mások rengeteg gyereket csinálnak. Szóval csak így tovább, melóra fel!
2019. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Hellmano ***** válasza:
65%
Egyél te is meg egy másik srácot, ahogy a példádban írod a lányokra és akkor, majd muszáj lesz onnan válogatnod , csak, akkor meg már azoknak a tömött lányoknak se fogsz kelleni, akiknek most még igen. Fogadd el ezt a típust vonzod vagy megbékélsz vele vagy maradsz magadnak meg a macskáknak.
2019. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Itt is lehet ismerkedni.
2019. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Inkább a macskák.

Holnaptól gyűjtöm őket az utcáról.

2019. dec. 5. 21:06
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Milyen nőt keresel?Mi a legfontosabb?Ez segíthet abban, hogy hol keresd.
2019. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
#5 Soványat.
2019. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező válogat, ráadásul gyáva is a csajozáshoz. Meg előnytelen a külseje is, túl alacsony. És ki tudja hogy nézhet ki az arca is. Javasolnám számára a művagina rendszeres használatát, nehogy kárt tegyen a házi állatokban.
2019. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az extrém elhízottra írtam, amit írtam.


Mivel zárkózottabb típus vagyok, ezért talán a könyvmoly típust keresem. Semmiképp nem a minden délután el kell menni valamerre típust. De nincs tapasztalatom,

2019. dec. 5. 21:33
 9/19 A kérdező kommentje:
tök jó, elküldtem véletlenül...
2019. dec. 5. 21:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mi a munkád?
2019. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!