Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél úgy, hogy kisebbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél úgy, hogy kisebbségi komplexussal küzdesz?

Figyelt kérdés
Mindig azt érzed, hogy kevés vagy az illetőhöz, meg tudnál birkózni az érzéssel?

2019. dec. 6. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ige, azt hiszem.Úgy lennék vele, hogy valahogy megbirkózom vele és nem mutatnám ki, vagy elviccelném, ha szóba kerül.Probléma a kisebbségi komplexus, de ez pont az a dolog, amit le lehet küzdeni.
2019. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*igen
2019. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Régebben elég nehezen ment, nagyjából kezdem elérni újra a "normális" önmagamat, aki egy cseppet sem érzi önmagát sem kevesebbnek, sem többnek attól az embertől, akivel épp ismerkedik. Viszont valahogy mégis azt tapasztalom, hogy a nők vagy egy már-már gusztustalanul hűen csaholó papucsot, vagy éppen a másik végletet, egy dühöngő agresszív diktátort keresnek. Az arany középúton járó nővel még soha nem találkoztam.
2019. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem. Nagyon kényelmetlen lenne, ha azt érezném, hogy kevés vagyok a másiknak. Így nem is lehet igazán jól érezni magadat sem ismerkedni.

Első körben rendbe tenném magam, lelkileg készen álljak.

2019. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki így érez, még a legtökéletesebbnek látott is, legalábbis vannak kétségei.
2019. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!