Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet érettebb lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet érettebb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mármint akik komolyabb kapcsolatot keresnek.

Tinderrel próbálkoztam, max alakalmira jött volna, amiből nem kérek.


18/f



2019. dec. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akárhol. Itt is lehet, Facebookon, társkeresőkön, az utcán. Egyébként a társkeresőkön általában olyanok vannak akik egy alkalmisat keresnek, viszont van egy pár normális is.

18l

2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Élőben, bró! Ne Appozz, hanem élőben vadássz!
2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy félénkebb vagyok... nem vagyok a legnagyobb szószátyár, élőben nehezebben ismerkedek.
2019. dec. 7. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Az éretebbek anyagiasabbak. Amit te 18 évesen nem tudsz fizetni, max ha milliomos a mama- papa.
2019. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha erett no lennek, nem csendes kisfiukkal ismerkednek. Nyilvan nem is nagykepu, foszerekkel, de elvarnam, hogy ne nekem kelljen osszeszednem ot. Tizenevesen meg nem volt gaz, de 20 felett kinottem ebbol.
2020. máj. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Azért szerintem nincs minden előző válaszolónak igaza. Én tisztán emlékszem, hogy tizenévesen sokkal érettebb voltam a koromnál, de egyáltalán nem voltam anyagias, és nem zavar az, ha egy pasi csendes (ez még most is így van, csak "megöregedtem" közben).


Suliba jársz még? Ha igen, akkor ott próbálkozhatsz évfolyamtársakkal beszélni, vagy szakkörökre járni (ha meg nem jársz suliba, akkor hasonló hobbis elfoglaltságot keresni), az rögtön ad is egy támpontot, mert van közös téma, és valószínűleg jól is fogod érezni magad a közegben.

2020. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz felmutatni, így max itt kommentben kapsz álszent lelkesítő dumát. Lásd előző. Az élet kegyetlen, nem olyan álom mint azt felvázolta neked a naiva. Meg attól mert iderittyentett valamit, még te egyedül vered. Élőben ő sem állna szóba veled, nyugi.
2020. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!