Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mért nézitek le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mért nézitek le azokat a férfiakat, akik tiszteletben tartják a nemi egyenjogúságot, és?

Figyelt kérdés
Ennek megfelelően hagyják, hogy ti is kezdeményezzetek kapcsolatot és ismerkedést, fizessetek randin, továbbá elismerik, hogy erős nők vagytok, ezért nem ugranak azonnal átvenni tőletek mondjuk egy 1 kilós csomagot azzal hogy "majd én viszem drágám" hanem hagyják hogy bizonyíttsátok erős női mivoltotokat.

2019. dec. 8. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem nézem le, csak nem kerülünk kapcsolatba, mert nem vonzódok kisfiúkhoz.
2019. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem nézem le, de nem kezdeményeztem soha. A többi nem probléma.
2019. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézem le. De nem vonzanak az olyan sracok akik azt várják hogy valahogy könyebb helyzetbe kerülhessenek. Mármint pl ne kelljen udvarolni, kezdeményezni.
2019. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja de a férfiaktól elvárjátok, hogy olyan nőkhöz - hozzátok - vonzodjanak akik azt várják hogy valahogy könyebb helyzetbe kerülhessenek.
2019. dec. 8. 09:23
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Van különbség az alap udvariasság és az egyenjogúság tiszteletben tartása között. Az ismerkedési rituálék (kedveskedsz a kiszemeltnek, meghívod erre-arra, kinyitod neki az ajtót, tudomisén) teljesen függetlenek a nemi egyenjogúságtól. Amiket leírtál, azzal semmi gond nincs egyébként, én is szívesen kezdeményezek, fizetem a magam részét, nem vagyok cukorból, hogy ne bírjak el pár kilót cipelni, viszont ha valakit megkérek, hogy segítsen, és ő benyögi, hogy egyenjogúság van, erős nő vagyok, nincs szükségem férfira, akkor az nettó bunkóság, amit nyilván nem fogok pozitívan értékelni az ismerkedés alatt.
2019. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
én tisztelem az ilyet. ritka.
2019. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Az több mint jó, ha valaki egyenlőnek tekinti mindkét felet, magamat se nézem le, aki így tesz.

Viszont az erős női jellem nem azt jelenti, hogy elbírok 1 kg-ot, vagy én fizetek. Előbbinél udvariasság segíteni, a másiknál pedig előre meg kell egyezni, hogy fizettek. Inkább azt jelenti, hogy ugyanúgy küzd a céljai eléréséért, és nem várja el, hogy mindent csak úgy megkapjon.

L

2019. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szegény férfiak, nem elég hogy mindent megcsinálunk helyettük, dolgozunk, gyerekeket nevelünk, még tartsuk is el őket, fizessünk randin, kezdeményezzünk.

Ez miért is jó nekünk?

Na látod ezért nem kezdeményeznek a nők.

Ha nincs benned annyi ficergés egy nőért hogy kezdeményezz, akkor nem vagy férfi.

Gyerekeink meg vannak köszi, óriáscsecsemőre nincs szükségünk.

2019. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Nem nézem le, csak nem randizok velük :D
2019. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem nemi egyenjogúság, hanem játszma. Ha valaki szimpi, akkor lépek felé, de ha kéreti magát, hogy lépjek felé, akkor kell a fenének.
2019. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!