Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy rúgassam ki a konkurenciát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rúgassam ki a konkurenciát?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nő aki nagyon tetszik. Én is neki. Elhívtam még a nyáron túrázni, meg horgászni. Minden jól haladt köztünk de időközben képbe került egy másik férfi, aki szintén rástartolt a kiszemeltemre. Most ott legyeskedik körülötte. Az a gond hogy arcra is jobb mint én , és a közös üzemi zuhanyzoban láttam hogy a farka is nagyobb. Tuti én leszek félretéve ha így folytatódik.


Mit csináljak hogy eltüntessem a képből ? Nem fogok újra születni helyesebb arccal , magasabbként , vagy 20 centis bottal a jelenlegi 14 helyett. 😐


2019. dec. 8. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
A kulsod a kisebb probléma.
2019. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Úgyis veszítesz, az élet erről szól.
2019. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha már volt kvázi randitok, miért nem próbálkoztál nála ott (a végén csókkal)? Ha úgy haladsz mint egy csiga az ismerkedésben, ne csodálkozz, ha mások lecsapják a kezedről
2019. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Fyi: attól, hogy kirúgatod, még nem kerül ki a képből. Sőt, így csak jobb lesz neki, mert legalább a házinyulas duma sem fogja hátráltatni. Inkább tedd el láb alól, te kis pukkancs.


Szórakoztató, mikor selejt emberek a saját tehetségük helyett elnyomással tudnak csak érvényesülni.

2019. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de aranyos vagy, de amiket írtál annek semmi köze nem lesz ahhoz hogy kit választ a nő.

Nem kell jobb arc, nem kell hogy magasabb legyél, és a bot is rendben van.

De mi az istent csináltatok nyáron hogy megállt a dolog?

Ha nem lépsz, lecsapják a kezedről.

Rajtad múlik most minden, nem a külsőségeken.

2019. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Te már rég friendzone-ba kerültél, különben labdába se rúghatna az új pasi.

A munkahelyről való kitúrás (mégis milyen indokkal?) meg végtelenül szánalmas elgondolás, és szerintem egyetlen szerelemnek sem akadálya.

2019. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

A másik jobban bejön neki, te meg is szakadhatsz, úgysem lesz semmi.


Vigasztaljon a tudat, hogy sosem volt esélyed.

2019. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Qrvagyorsan legyél vezérigazgató!
2019. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Tegyük fel, sikerül eltávolítani a pasast, és hogyan tovább? Innentől kezdve minden tőled jobb férfit el fogsz tüntetni az útból? Esetleg ha összejöttök, idővel be fogod zárni, nehogy rá merészeljen nézni másra? Nem a külsőddel van gond, hanem azzal, hogy elmebeteg vagy. Remélem lesz esze a csajnak, és elhajt téged a búsba.
2019. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#9


Nem feltétlenül elmebeteg, simán lehet, hogy csak tudja azt, hogy "mindig a jobb nyer" - sajnos.


Bár igaz ami igaz előbb-utóbb úgyis jön egy jobb, ezért is végződik minden kapcsolat szinte megcsalással, kivéve talán 50 felett amikor már "úgyis mindegy"

2019. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!