Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek birkák? Megmondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek birkák? Megmondják nekik mit csináljanak, ha az a divat hogy házasodni kell azt teszik, ha karrieristaság a menő akkor azok lesznek?

Figyelt kérdés
még azt is megmondják nekik milyen filmet nézzenek
2019. dec. 8. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
A legtöbb férfi jól ellenne házasság nélkül, de sok nőbe belesulykolták, hogy csak az az igazi kapcsolat, amiben 2-3 milliót elvernek fehér ruhára meg csokiszökőkutas esküvői tortára.
2019. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan. És állnak be valami idióta eszmény mögé azt dicsőítve lehet ez isten, az ateizmus, a kommunizmus, a "demokrácia", a materializmus, a vegán életmód a gendercuccok valamelyike stb.
2019. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%

Alapvetően igen. Persze ez azért nem ennyire egyszerű, mert mint minden az életben, ez sem fekete-fehér, de valójában az emberek iszonyat nagy birkák. És a törésvonalak természetesen kultúrák illetve országok mentén mennek, magyarul ez is, mint minden politika.


Jelen pillanatban ugye az van, hogy a fehér európai népességnek azt sulykolják, hogy menj a minőségre, ne a mennyiségre. És amikor elérnek egy bizonyos minőséget, akkor elkezdenek rájuk irigykedni, hogy "milyen jó neked, bezzeg a másik színesnek mennyire sz@r, add oda ami a tied". És a kör bezárul. Ez addig fog tartani amíg a fehér népesség bírja, illetve amíg ki nem halnak.

2019. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

#3


Ez a ún. "környezetvédelem" terén figyelhető meg + túlnépesedés, ahol általában a nyugati civilizációkat feddik meg, de mindkét témában éllovas Kína és India valahogy kimaradnak a szórásból, pedig India az egyik legszaporább, Kína pedig a legnagyobb szemetelő.

2019. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Ha magamból indulok ki, nekem nagyon nehéz lenne megerőszakolnom magam, és nem az lennem, ami, aki vagyok.
2019. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Egy volt munkatársam mondta, hogy "az emberek többsége birka, azt csinálják, amit mások"... Elég különc figura volt, nem igazán kedveltem eleinte, bár voltak szimpatikus tulajdonságai, kettős érzéseim voltak vele kapcsolatban, ő mindenestre nem állt be semmilyen sorba, hanem a maga útját járta, nem befolyásolta, hogy mások mit gondolnak, nem robotolt ,nem nyalizott a főnököknek, jól elszórakozott, megkeresett sok jutalékot, majd amikor ahhoz volt kedve, fogta magát és lelépett. Fogalmam sincs, mi lett azóta vele, de ezt a birkás hasonlatát megjegyeztem, és azt kell mondjam, hogy igaza volt.
2019. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Igen azok általában..

a házasságot nem nagyon értem én sem. Én nőként félek is tőle,manapság a legtöbb ember félrelép,megcsalja a másikat és ezt már nagyon általános alap doglonak veszik. Én a mai napig nem tudnám ezt elfogadni. úgy érzem,a házassággal csak nehezebb lesz elhagyni a másikat..esetleg még ott éri meg ahol az egyik fél nagyon gazdag és a másik reménykedik egy kis öröklésben..

2019. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
De ettől miért lenne birka az ember? Szerintetek sokan nem szerethetnek valamit? A csirkepörkölt szerintem egy nagyon fincsi kaja, nem azért mondom ezt, mert valaki mondta, és aki szereti, az sem más miatt szereti. Ugyanígy a zenével, filmekkel, hobbikkal. Ideig-óráig lehet megjátszani, de elő fog törni a valóság.
2019. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Kivétel a Gyk népe. Itt mindenki marha nagy egyéniség.
2019. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Akinek meg azt mondják, hogy a házasság börtön, és a megcsalás természetes, azok meg azt szajkózzák.

Lehet, hogy te most azt hiszed, hogy olyan különleges kis hópihe vagy, de az az igazság, hogy ebben a témában nincs új gondolat, csak eldöntheted, hogy neked kinek a majmolása jön be.

2019. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!