Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vagyok de nagyon visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok de nagyon visszahúzódó és félénk. Akinek volt ilyen vagy hasonló gondja (pl: nem tudott ismerkedni, csajozni) az, hogy küzdötte ezt el? Hogy oldódott meg a gondja?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A férjem ilyen volt, mielőtt megismert. Azt mondta, vett egy mély levegőt és tette, amit tennie kellett. Így ismert meg, és vett is el 2 évvel később :) Örülök, hogy vett egy mély levegőt, kár lett volna érte, ha nem ismerem meg.
2019. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy. De általában nem is az a baj, hogy félénk vagy, ha nem lennél az akkor sem menne a dolog. Van ilyen. Én is így vagyok ezzel, de én már nem is tudnék mit kezdeni ezzel.
2019. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
31%
Tudatossággal. Az érzéseim és gondoltaim megfigyelése által függetlenné váltam tőlük. Jelenlevővé váltam. A figyelmem minden egyes pillanatban a jelenbe fókuszálódik. Azért létezik benned a félelem, mert a figyelmeddel energiát adsz neki. Ha elkezdenéd a figyelmed a félelemről és a félelmekkel teli gondolatokról a jelenre koncentrálni, akkor egyszerűen megszűnne. Amire nem figyelsz, az nem is létezik. Ez tudományosan bizonyított tény.
2019. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%

" vett egy mély levegőt és tette, amit tennie kellett."


Jól tette, mert a tudatos légzés az egyik legjobb módszer a jelenlét létrehozásához. Amikor tudatosan veszel egy mély levegőt, akkor egy pillanatra függetlenné válsz az elmédtől.

2019. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a jogsi és saját lakás hiánya, valamintv30 kiló túlsúly volt a bajom. Ezek miatt éreztem úgy hogy konkrétan sza*t se érnék egy nő szemében. Egy év alatt lefogytam, letettem a jogsit, vettem autót és már újítom fel a lakásomat. Tudom hülye dolog de attól hogy tudtam változtatni az élet ilyen sok területén és ennyit fejlődtem egy év alatt, megjött az önbizalmam.
2019. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na ja. Ha eljárnék kondi terembe és tudnék venni egy lakást (vagy házat) akkor nekem is sokkal nagyobb lenne az önbizalmam.

Az a baj, hogy 5 éve úgy élek, hogy a fizetésem kb. 70-80%-át félreteszem, szinte alig költök és még hitelt sem tudnék felvenni házra, mert még az önrész sem gyűlt össze.

:(

2019. dec. 10. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőkkel kapcsolatos gondjaim sajnos nem oldódtak meg, sőt még újabb gondok jöttek.
2019. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!