Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírom dióhéjban mi történt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom dióhéjban mi történt. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
Online megismertem egy lányt, aki nagyon szép és csinos volt a képeken. Néha dumáltunk chaten, bókoltam neki, de alapvetően lekoptatósan viselkedett, mert volt barátja. Aztán néhány hete szétmentek, sok éves kapcsolat után. Ezt követően nem lekoptatós volt már a viselkedése, sőt, kezdeményezett. Emiatt többet beszéltünk, jobban megismertem, és rájöttem, egyáltalán nem hozzám való, mert túl "jókislányos". Ez rá a legjobb szó. Csinos, cuki, de túl jókislány. Felkapta a vizet, miért nem hívom randira, miért csak chaten beszélek vele, és megírtam neki kerek perec ezt, hogy szerintem nem illünk össze, túl "jó", én nem ilyen vagyok. Ezt követően nagyon megváltozott a stílusa. Vagányabb lett, csipkelődős, ezért megbeszéltem vele egy randit. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez az énje, ami kibújt belőle. Élőben aztán az volt, amit még korábban chaten éreztem: szép, aranyos, de nem egymást keressük, túl jókislányos az egész lénye. Megmondtam ezt neki. Erre kitálalt, hogy az exe nálam is "rosszabb" volt, tehát ne mondjam neki, hogy túl jókislány hozzám, és hogy amúgy, amikor látta, hogy nem akarom elhívni, akkor elkezdte az egyik barátnőjét kérdezni, mit reagáljon, mit írjon nekem. Összefoglalva: az a kicsi rész, ami megfogott benne, ami miatt végül randira hívtam, az nem ő volt, hanem egy barátnője. Aztán még azt is közölte a leányzó, hogy jól pofára estem, ha ő nem kell nekem, hanem a barátnője kéne, mert a barátnőjének van barátja, és egyébként is azt mondta ez a barátnője, hogy nem randizik olyan hülyegyerekkel, mint én. Összegezve, az a lány, amelyiknek kellek, az nekem nem kell, amelyik meg kellene, az meg lenéz, és egyébként is van barátja.
2019. dec. 9. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom.
2019. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdésed?

Mert "Mi róla a véleményetek?" csak annyi, hogy igy jártál a sok variálásoddal.

2019. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan már. Mi a rákér nem maradtok a tini kategóriában.

Eltemettem egy nagy szerelmemet. Voltam már szerető. Férjnél vagyok. Csaltam,csaltak. Voltam lánnyal, több fiúval.

Tele vagyok élettapasztalattal, erre ilyen kis buznyák kérdést írtok ki?

A véleményem a második soromban olvasható.

2019. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kis hulyegy.erek eleg lett volna ennyit leirnod dióhéjban.
2019. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, amelyik lány kell, azt még nem is láttad. Volt egy felesleges randid, mint sokaknak.
2019. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:

Mi ebben a gond? Pont erre valo a randi, hogy el tudd donteni, mennyire szimpatikus a masik. Lathatoan nem nyert. Ez volt az elso randid, hogy igy meglepodtel? Reszvetem. Vagy mi lenne erre a megfelelo reakcio?


Lepj tovabb es ne a foglalt csajokkal kezdj ki, mert mint lathato a szakitas utan ossze vannak zavarodva es azt sem fogjak fel, hogy mekkora gaz, amit csinalnak. Ha a problemat keresed, akkor azt fogod megtalalni. Hianyzott ez neked? Nem sajnalod a kidobott idot es energiat? Magadnak kerested a bajt, ha erre szerettel volna valaszt kapni.


43F

2019. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl jó, micsoda gondok. Figyelj, lehet hogy olyan a billentyűzete, hogy nem megy könnyen minden szó után a kacsintósjel meg a napszemüveg :DD Anélkül létezni se bírtok. Aztán miután megkritizáltad, nem tudta magát elengedni a randin se. Ezt elcseszted.
2019. dec. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lúzer vagy


17/l

2019. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!