Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, párszor találkoztunk. Minden jól alakult, aztán újból találkoztunk, elvittem egy étterembe. Normálisan zajlott is minden, jóllaktunk és elindultunk hazafelé. Az úton a semmiből a lány azt mondja, hogy ezt nem kellene erőltetni. Itt lefagytam, hiszen nem számítottam rá, és még azt se tudtam megkérdezni, hogy mégis miért gondolja ezt.

2019. dec. 10. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalabb oszinte volt es a szemedbe mondta.

Legtobb lannyal akivel randiztam az nem merte megmondani hogy nem akar semmit sem tolem. Volt aki kesobb megirta messengeren, volt aki csak szimplan nem irt vissza, volt aki azt mondta a volt baratja kell neki , stb

2019. dec. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korrekt.
2019. dec. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Korrekt volt és legalább jóllakott.
2019. dec. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy rosszul esik, de őszinte volt, és nem is húzta az időd. Gondolom neki már az első randi sem számított olyan igazán jó randinak, de úgy volt vele, hogy ad még lehetőséget, nem akar hamar ítélni, meg akar ismerni jobban, hátha csak az első megérzése volt rossz. Aztán amikor már látta, hogy ez nem fog változni, rájött, hogy neki nem pálya, akkor nyíltan a szemedbe mondta, és most már nem húzza sem a te időd, ad lehetőséget hogy megismerj olyan lányokat, akik hasonlóan értékelnek téged, mint te őket, se a sajátját, aki ezek szerint nem érezte magát annyira jól, mint gondoltad.
2019. dec. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Korrektnek csak akkor mondanam ezt, ha fele-fele aranyban fizettetek.


Az nem lenne korrekt, ha mar a kezdetektol nem akar toled semmit, de mivel tudja, hogy etterembe vinned, csak ezert meg egyszer elmegy veled, hogy jol lakjon a te penzedbol.

2019. dec. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5. Így történt, azért voltam ledöbbenve leginkább
2019. dec. 10. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Korrekt volt a közléssel.


Ennyi idő volt neki még leszűrje van e olyan anyagi helyzeted amiből hasznot tudna húzni. Nyilván nincs...ezért zárta le a dolgot.

2019. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!