Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ez az oldal gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ez az oldal gyakorihisztizések.hu?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem lehet másról olvasni csak a hisztikéről, kortól, nemtől függetlenül...
2019. dec. 10. 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Túlnyomórészt azért incelhiszti ha egy kicsit is szétnèztél.
2019. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
1-es mi az az incel?
2019. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most a hiszti a divat.
2019. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

#2

Involuntary celibate, azaz a "cölibátusban" akaratukon kívül élők szövetsége.

2019. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert majd a hisztitől megoldódik minden. Sokan hisznek ebben a mesében.
2019. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok a tanult tehetetlen ember... Én próbálok néhányakat jobb belátásra bírni, mert úgy gondolom, közülük sokan nagyjából egy olyan életre vágynak, amilyen nekem is van, aztán rájövök, hogy ez nem fog menni. Ők csak a gyümölcsöket akarják learatni, ha tenni kell, akkor természetesen én rúgok a földön fekvőbe és én vagyok az, akinek "túl magasak az elvárásai". Akkor szopjatok keresztbe...
2019. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert a valóságban kevesen tűrik, ha picsognak nekik valami apróság miatt, így ezen a platformon élik ki az "Univerzum igazságtalanságát" (mert tuti hogy nem bennük van a hiba, ááá)
2019. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés, hogy ki mit tekint hisztinek. Sok embernek van problémája, amire megoldást keres, mert frusztrálja, így nyilvánvaló, hogy ilyenekkel fogsz találkozni az oldalon. Nem hiszem, hogy kollektíven hisztinek kellene nevezni minden ilyet. Ezzel együtt van, amiben azonosulni tudok az előttem leírt válaszokkal, de nekem az ilyen emberektől is feláll a szőr a hátamon, akik köpködnek azokra a nyomorultakra, akik segítséget remélnek.
2019. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen "gyakorihiszterézis.hu"-t olvastam :D

Kezdődik a vizsgaidőszak. :DDD

2019. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Gyakori a sok életképtelen mamahoteles pasi gyűjtőhelye lett.
2019. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!