Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy férfi. Nem tudom,hogy közeledjek felé.Nincs sok időm. Segítenétek? Privátban leírom a többi részletet.
2019. dec. 10. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd.
2019. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se legyél türelmetlen, miért szorít az idő? Írj nyugodtan amúgy.
2019. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd nekem is.
2019. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért? Mindjárt odaér?


Írjad

2019. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írhatod, ha gondolod.
2019. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bárcsak az a lány lennél akiért én epekedek, kértem írjon ha akar engem, de nem is keres :(
2019. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azon felül, hogy jelzed felé a mosolyoddal, tekinteteddel hogy tetszik neked túl sok mindent nem tudsz csinálni. A pasi észreveszi és ha akar majd kezdeményez, te meg csak vársz, vársz, vársz. Avagy várakozás helyett eldöntöd, hogy okés ennyi volt és továbblépsz olyan irányába aki viszonozza is.
2019. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!