Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti milyeneket szoktatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyeneket szoktatok?

Figyelt kérdés
Ti milyen zenét/zenéket szoktatok hallgatni? Illetve befolyásolja a kapcsolatotokat,hogy a másik milyen zenét hallgat vagy éppen les.zarjátok magasról,hogy mit hallgat a másik?
2019. dec. 10. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Irigylem azokat akik megtehetik, hogy ez alapján válogassanak...
2019. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is volt eddig még párom (még mielőtt jönnének a privik: F).
2019. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rockarc ***** válasza:
58%

Punk, rock, metal. Gondolom nem ert senkit meglepetes. :)


Persze, hogy befolyassal van, hiszen az eletem nagy reszet ez hatarozza meg. Egeszen biztos nem ertenem meg magam olyannal, aki nem birja a rockzenet, lehetne akarmilyen jo ember is. Jelenleg 4 jegyem van elovetelben, most vagy en mondanek rajuk bucsut, vagy nelkule mennek, ami szinten nem szokasom. Inkabb olyat keresek, aki ebben is passzol, mintsem felmegoldas legyen belole. Van amiben nincs kompromisszum, nalam ez egy olyan dolog.


43F

2019. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na most kapaszkodjál! Az nem mellbevágó, hogy férfiként a legkeményebb metál zenéket szeretem, de a Kedvesem, aki egy bájos gazella, szintén ilyet hallgat. Meg nem mondanád róla. De amúgy nem számit a zenei izlés. Ha komolyzenét, vagy ABBA-t hallgatna, akkor is szeretnénk egymást.
2019. dec. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően rock/metal/keményebb gitárcentrikus zenéket. De kinőttem már a tinikorból, hogy "csakametál fújfúj a többi". Ez hülyeség. Ha olyan hangulatom van, simán dubstep, rockabilly, EBM, eurodance, freestyle break, retro... szóval bármit amit szeretek és tetszik :) (30+, F)
2019. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy lehessen beszélgetni a zenéről, filmekről, sorozatokról, könyvekről, elfilozofálgatni erről-arról.

Barátnőmmel is az egyik első közös téma az volt, hogy milyen zenét hallgatunk, én kezdtem sorolni a kedvenceimet... ő meg folytatta. :) Nem mondom, hogy csak emiatt szerettem bele, de tett hozzá a dologhoz, az biztos.

Amúgy leginkább metalt, meg a rock műfaján belül rengeteg mindent szeretek a punk rocktól kezdve, a blues rockon át a rock 'n' rollig. De edm-ből is van egy-két kedvencem.

2019. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!