Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest már alkalmatlan lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest már alkalmatlan lett arra, hogy PUA életet élhessen az ember? A külföldiek elcseszték?

Figyelt kérdés

Budapest volt az egyetlen város itthon ahol lehetett PUA-zni anno, szimplán a mérete miatt. Nincs más olyan városunk ami elég nagy lenne ahhoz hogy elvegyüljön valaki aki aktívan csajozik, hogy 1 hónap múlva ne ismerje a fél környék.

Csak történt egy kis bibi az utóbbi években, a külföldiek teljesen elárasztották és már a szórakozóhelyeken szinte csak azok vannak. Nem csak a szórakozóhelyeken, hanem az egész belvárosban, már nincs senki csak ők, mindenhol csak a külföldi trógerek. És az is nagy baj, hogy sokkal több férfi jön mint nő, olyan 80-20%-ra saccolnám a férfi/női turisták arányát. Valamint az a kevés csaj aki jön, az se pasizni jön ide, eleve lenézi az itteni pasikat.

Régebben még olyan volt Budapest, hogyha elmentél egy belvárosi szórakozóhelyre, akkor azért tényleg lehetett próbálkozni magyar csajoknál. Most meg már nem csak a csajoknak de az összes magyarnak elment a kedve a szórakozóhelyre járástól, nyilván azért mert nem érezték jól magukat a sok retkes külföldi között, ezért elszoktak onnan, kiszorultak. Nem járnak egyszerűen már szórakozni, csak nagyon kevesen. A külvárosi részegen, ahol ne adj isten még élnek magyarok is elszórtan, ott meg nincsenek szórakozóhelyek, se élet, se semmi. Teljesen kihaltak.

Sajnos már az egyetlen városunk ami méreténél fogva alkalmas volt a PUA életre, már az sincsen? Le lehet húzni itthon a rolót, ha csajozós életet szeretne valaki?


2019. dec. 10. 20:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
A pua alapvetően nem más, mint egy kitalált dolog, ami a szerencsétlenek lehúzására épül. Vegyed a könyvet, fizesd a tábort, minden oké lesz, csak fizess a "nagy mesternek". Tipikus.
2019. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Ezért kellene nyelveket tanulni.

Ha megtanulsz idegen nyelveket, akkor ismerkedhetsz a turistákkal is, és mivel sokan csak tombolni és dajdajozni jönnek ide, még talán egy menetre is belemennének veled.

Én is egyszer leszólítottam egy csinos fekete nőt és vele táncoltam és töltöttem az időmet a szórakozóhelyen (persze több nem lett, mert mint kiderült Párizsban férje van).

2019. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy thai masszőz csajjal álltam le beszélgetni, kiderült hogy mindketten utáljuk azt a szar zenét, ami ment akkor an instantban. :)
2019. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Kifogások mindig lesznek.
2019. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
PUA egy baromság. De mivel az igaz, hogy mindig a jobb győz, ezért vagy te leszel a legjobb (nem leszel, már késő), vagy feladod.
2019. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, de örülök, hogy már nem Magyarországon élek. Érdekes módon Olaszországban eddig még egy ilyen bolond se szólított le (eddig mindenki udvarias volt, és cseppet sem rámenős), ellenben Budapesten még a könyvtárakban is megtaláltak az olcsó csajozós szövegeikkel.


Az nem jutott eszedbe, hogy senkinek nem igénye, hogy valaki valami gáz szöveggel zargassa, miközben próbálná jól érezni magát?

21L

2019. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

PUA élet....

Hát jót röhögtem.

2019. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ez a hátulütője annak, ha egy csomó nőt leszólítasz, mert előbb-utóbb megismernek az utcán/szórakozóhelyen és hülyének fognak nézni.


Kivéve ugye a főváros, a sok ember miatt.


Tanulj meg angolul, vagy hagyj fel a PUA-val.

Ahogy előttem is írták, csak a szerencsétlenek lehúzására megy, ezért abból az alapfeltevésből indul ki, hogy a külső nem számít, alfának lenni pusztán a személyiségeddel tudsz.

2019. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A PUA olyan, mint egy piramisjáték, valaki jól meggazdagszik a sok beetethető hülye lehúzásából.
2019. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#3


Az durva! Amit fentebb írtam az is az instantban volt :D

2019. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!