Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne előadóként dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne előadóként dolgozni 21 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyetem mellett diákmunkázom. Irodai munkát végzek, de néha kisegítőként a boltban vagyok eladó.

Egyre többször veszem észre, hogy amíg csak elmennek mellettem emberek, mosolyog egy két férfi rám. Aztán eltelik pár pillanat, hozzám szól egy kolléga, vagy hozzáérek egy termékhez és már nem kapok több mosolyt. A kedves ugye nem dolgozik itt kérdésre ha de a válaszom, jön a csalódott ááh.


Nem tartom ezt fairnek. Fiatal vagyok, csinos, rendben. De ezért el kellene ítélni engem, mert esetleg "eddig jutottam volna"?


2019. dec. 10. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én tisztellek. Mikor láthatlak, kedves?
2019. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nyugi. De nyilvan a random figurak nem tudjak a hatteret, es azt hiszik neked ennyi a celod, ugye eloitelet. De oszinten, En sem biztos, hogy osszejonnek elado lannyal. Nem azert, mert akkor tuti buta, hanem rendszertelen muszak, 12 ora, le van strapalva stb. Tisztelem, becsulom, de paromnak nem valasztanam szerintem. De te veled mas a helyzet, ha ezt igy tudnam, akkor nem lenne akadaly.
2019. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiba volt idejönnöd támogatásért, itt minden férfi 20on évesen már vállalkozó, cégvezető, topmenedzser, és minden 20on éves nő egy ilyen férfivel van. Boltban eladó? Egyetem? Diákmunka? Ugyan már -.-"
2019. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miket árulhatnak egy ilyen boltban... gondolom nem élelmiszerbolt vagy drogéria mert ott dress code van és öltözékből látszik ki alkalmazott
2019. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"itt minden férfi 20on évesen már vállalkozó, cégvezető, topmenedzser, és minden 20on éves nő egy ilyen férfivel van."


Szóval szerinted egy nő nem lehet vállalkozó, cégvezető, topmenedzser?

Gratulalok!

2019. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előadóként, tiszta gáz...
2019. dec. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hol vagy eladó.Én gyógyszertárban pl,és egyetem nélkül nem vetek volna fel.
2019. dec. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* vettek
2019. dec. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szóval szerinted egy nő nem lehet vállalkozó, cégvezető, topmenedzser?


Gratulalok!"

Kitalálom, te pont az vagy..

2019. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam eladóként diákmunka keretében, sose kaptam még annyi lenéző tekintetet mint akkor. Soha nem mennék megint eladónak, gyári minőségellenőri munka is jobb..
2019. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!