Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők csak mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak mondják, hogy jóképű vagyok, akkor az nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy felőlem aztán mondhatják, mert úgysem aszerint cselekednek...


Ha tényleg jóképű lennék, akkor állandóan érdeklődnének irántam a nők, de jelenleg csak azért mondják, hogy jóképü vagyok, mert visszamenőleg meg akarják racionalizálni, hogy miért vonzódnak hozzám.


Egyébként azért vonzódnak hozzám, mert nem vagyok hétköznapi személyiség, ennek többnyire árnyoldalaival. És nyilván a szóbanforgó nők sem a legszebbek ebből kifolyólag.


Persze voltam már vonzó nőkkel is, de általában 35-40 közöttiekkel, akiknek nyilvánvalóan nem kellettem volna, amikor ők voltak azok a 20on éves fiatal lányok, akiknek most nem kellek.


Tehát lehetek én állítólagosan jóképü, de például tinderen mégsem jelöl vissza a kutya sem. Aki viszont egyértelmüen jóképü, azt olyan lányok jelölik vissza nagy számban tinderen, akik engem pl SOSEM.


Azt mondják a nők (akik érzelmileg invesztálnak belém), hogy rosszul látom magam, és rosszul értékelem. Nos, rengeteg esetet láttam, amikor a valóban jóképü fiu totálisan romokban volt és az élete nem haladt semerre, depressziós volt és keserü, de a kinézete miatt mégis kellett szexre a lányoknak.


Nos, ha nekem a belsőmet kell kimunkálni, hogy kelljek a nőknek, akkor szerintem nem nézek ki jól. Mivel számtalanszor bizonyitott dolog, hogy a jó kinézet önmagában elég arra hogy nöket hozzon az ember életébe (ágyába).


2019. dec. 10. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Érdekled a nőket vagy ezért, vagy azért, úgyhogy fejezd be a szipogást! Épp elegen panaszkodnak ezen az oldalon.
2019. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Most kajak az a prblema, hog a noket nem ugy erdekled, ahogy te szeretned, hanem mashogy?
2019. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg most már befejezhetnéd, napi hány kérdést akarsz még kiírni? Mindben ezt boncolgatod, és mind te írod:

"Persze voltam már vonzó nőkkel is, de általában 35-40 közöttiekkel, akiknek nyilvánvalóan nem kellettem volna, amikor ők voltak azok a 20on éves fiatal lányok, akiknek most nem kellek."

Neked agyadra ment a pua tényleg. Szerintem ma már ez a 6. kérdésed.

2019. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Tyű azért itt a baj nem kicsi,neked állandó visszajelzés kell hogy milyen vagy?a tinderen várod?normális visszajelzést szerintem csak egy kapcsolatban fogsz kapni..
2019. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ja...ja...érdeklem....csak kérdés hogy ennek mi volt az ára....elment a teljes fiatalságom arra, hogy pár idősödő nővel összejöjjek mert általában csúnyább fiatalokkal.


miközben a nőknek csak ugy maguktól kellene jönni az ember életébe és nem kellene nonstop hajtani őket. Sikerrátám 0,1% körüli.

2019. dec. 10. 21:30
 6/17 A kérdező kommentje:

kapcsolatban azt kapom, hogy nagyon okos vagyok, nagyon jó az ágyban, nagyon jól nézek ki....persze hogy ki mondja....hát ott már lehetnek problémák


empátiám vajmi kevés, sokszor vagyok érzéketlen és tuskó, de sajnos nem futja többre az érzelmi képességeimből :(


voltak akik azt akarták hogy legyek a férjük és tartsam el őket meg ilyenek....na kösz nem.........nem vagyok szeretetszolgálat, hogy a nőket idézzem:


"nekem is egy társ kell"

"én is arra vágyom, hogy feltétlenül szeressenek és elfogadjanak"


és persze ne kelljen semmilyen erőfeszitést tennem ennek érdekében, mert az nem valami romantikus.

2019. dec. 10. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező tudom hogy troll vagy de teszek egy kísérletet: Te nagyon sok nőnek semmilyen életkorban nem kellenél. Azok akiknek nem kellettél 20 éves korukban azoknak 30 évesen se kellesz. Az embernek van egy ízlése, és ez nem változik gyökeresen. Max azokat a 30-as csajokat akiket jó nőnek tartasz, észre se vetted volna 20 éves kövérkés pattanásos rosszul öltözött szinte még tiniként, ezért tudod őket most levadászni. Nem ugyanazok mint akiket nem kaptál meg.
2019. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod magadról, hogy érzéketlen faragatlan tuskó vagy, a 30-40 éves nőknek jó veled, mert tét nélkül kefélhetnek, a huszonévesekből pedig nincs tátott lábbal kirakva a kerítés.És abban méred az értékedet, hogy a tinderen mennyien jelölnek vissza. Gratulálok.Elég sokat kell dolgoznod magadon, hogy normális légy. Addigra a mostani 20 körüliek már 30-40-esek lesznek, és a nálad jóval fiatalabb fickókkal fognak tét nélkül kefélni, a mostani 40-esek meg hatvanasok lesznek. Szóval igyekezz!
2019. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha kellesz a nőknek, akkor jóképű vagy. A személyiséged lehet bármilyen, az nem számít nekik. Tinderen, vagy bármilyen más társkeresőn viszont nem elég jóképűnek lenned, hiper-szuper-extra tökéletesen kell kinézned, hogy valaki jobbra húzzon / visszaírjon.
2019. dec. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Komolyan, nálatok otthon nincs tükör?🤦‍♂️


Az ember nézhet ki jól vagy sem, ez nem ennyire vita tárgya, de ha közben síkhülye, bunkó, akkor azzal nagyon is taszíthatja a nőket, hiába néz ki jól.

2019. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!