Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme így belemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Kb fél éve ismerek egy lányt aki számomra ideális, egy hónapja összejöttünk. Egy probléma van a dologgal: ő még csak alapszakos az egyetemen (én doktorandusz) és nagy tervei vannak: nyári ösztöndíj Kanadába, Erasmus, külföldi MA vagy PhD képzés. Most is rengeteg dolgot csinál így jó ha heti 1x találkozunk és napi kb 10 percet beszélünk. Már most is arról szól a kapcsolatunk, hogy vágyakozom utána neki meg nincs rám ideje (pedig én is sok dolgot csinálok), és akkor még erre jönnének rá a több hónapos kihagyások az ösztöndíjak miatt vagy az hogy kiköltözik külföldre.

Neki ez elfogadható mert vagy másfél évet élt távkapcsolatban de én nem azzal akarom eltölteni a huszas éveimet, hogy üres lakásba jövök haza és vágyakozom valaki után. Látom, hogy az ismerőseim összeköltöznek, programokra járnak, együtt fekszenek és kelnek, megosztják a napjukat egymással, közös élményeket szereznek, mi meg kb beszélgethetnénk skypeon és hónapokig nem találkoznánk.


Alapesetben megszakítanám itt a dolgot, de ő is komolyan gondolja a kapcsolatot és tényleg remekül összeillünk, szóval nem tudom mit tegyek. Ha tudnám hogy biztos együtt maradunk vállalható áldozat lenne, de lehet hogy kint belezúg valakibe én meg itt állok majd elpazarolt évekkel. Plusz ezek még csak tervek, tehát lehet hogy nem is így fog történni. De ha belevonódom ebbe a kapcsolatba beleszeretek, és nagyon fog fájni ha elmegy.


Ti így belemennétek vagy nem?

24/F


2019. dec. 10. 23:24
1 2
 1/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges. Neki valahol a huszonvalahanyadik helyen all a parkapcsolat. Inkabb csak a jo volna, ha lenne. Valahol a robotporszivo meg a nyuszi kozott. Akinek nincs ideje rad az nem elfoglalt, hanem nem erdekled. Ha te kerulnel a prioritas elere, akkor sokkal tobbet foglalkozna veled mas dolgok rovasara.


Ha szeretek focizni, akkor megoldom, heti 1-2 nap beleferjen az az 1 ora. Ha nagyon szeretek, akkor megoldom, hogy minden nap ki tudjak menni a palyara. Nyilvan ettol le fog lassulni a halalcsillag epitesi projektem, de a foci az foci. Remelem atment, amit sugallni akartam.


43F

2019. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megvalaszoltad magadnak a kerdest. “Nem akarom a huszas eveimet azzal tolteni hogy ures lakasba jovok haza”, pedig ha tenyleg kiakar menni, akkor ez lesz. Most meg nehez mert biztos nagyon tetszik de ha komolyra fordulnanak a dolgok csak meg rosszabb lenne hogy ki kene birnod a tavolsagot.
2019. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
1 honapja vagytok együtt, megis mit varsz h csaladtervezessel szamol
2019. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így kívülről nem látom értelmét ennek a kapcsolatnak! Ahogy előttem is írták, ha nem tud rád időt szakítani, akkor ő ezt nem gondolja annyira komolyan,illetve nem vagy annyira fontos neki. Voltam én is hasonló szituban, és kértem a csaj, hogy nem-e tudna kicsit több időt rám is szánni? De még én lettem lebaszva, hogy ő nem hajlandó változtatni! Az ilyen nő csak szélmalomharc, nem érdemes küzdeni! Benne van az is a pakliban, hogy ha kimegy, lehet vissza sem jön.
2019. dec. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én viszont azt mondom,hogy adj neki egy esélyt. Én is egyetemista vagyok,most tényleg az első a tanulás,de ezt meg kell érteni,hogy vannak lányok,akiknek céljaik és álmaik vannak. Ezeket valahogy véghez kell vinni.

Távol laktok egymástól? Szimpatikus a lány amúgy? Más is visszatart vagy csak ez?

2019. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már eltöltöttem úgy a 20-as éveim nagy részét, hogy üres lakásba mentem haza, és még élek. Pedig tudom, milyen kvázi együtt élni valakivel, csak ettől meg lettem fosztva, most meg nincs senki a láthatáron.
2019. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös,ha valakinek a kapcsolata, karrierje az első, azzal semmi baj, csak akkor ne vállaljon kapcsolatot. Nem fer a másikkal szemben. Majd ha lediplomázik és úgy érzi befér még egy ember az életébe, akkor majd randizzon.
2019. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó,te jártál komoly egyetemre? Szerinted nincs szüksége azoknak az embereknek társas kapcsolatokra,akik komoly hívatást(mert hogy pl.egy orvosi nem szakma,hanem hívatás egy embernek)választanak? Nincsenek vágyaik,érzéseik,szükségleteik az ilyen embereknek? Nem robotok vagyunk,de nem is karrieristák. Én orvostanhallgató vagyok. Igen,nagyon sok időmet elveszi a tanulás,később a munka is. De azért mindig kell,hogy legyen az embernek szabadideje,amit azzal tölt el,amivel szeretne. Mivel én 26 leszek jó esetben,mire végzek,így szeretnék az egyetem alatt is már párt találni magamnak. Nyilván ezt sok férfi/nő nem érti meg,hiszen napi 24ből 25öt a másikkal szeretnének tölteni,de azért vannak jó páran,akik elfogadják ezt.
2019. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, de jártam. Eletrotechnikai mérnök vagyok és nő. Ha tudom hogy ki akarok menni külföldre meg a nap 24 órájából a 90%-ot tanulással töltöm,akkor oda kapcsolat nem kell.

Minek kapcsolatot akkor?! Fáj ez a másiknak, jogosan, nélkülözve érzi magát.

2019. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Illetve még előző válaszomhoz, 8-as. Közted és a Kérdező potenciális nője közt az a különbség, hogy te akarsz szabadidőt felszabadítani és azzal tölteni aki kedves. Nos a hölgy nem, inkább mással foglalkozik meg Erasmust akar. Ezzel nincs baj, csak akkor ne szivasson valakit, aki komolyan akarna vele lenni.
2019. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!