Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek a személyisége miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a személyisége miatt nem volt és nem lesz soha párkapcsolata az hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés

Lehetséges egyaltalán? Képes az emberi elme ekkora traumát elviselni ép ésszel? Lehet örökké egyedül lenni ?

Meg lehet úszni totális megörülés nélkül?



2019. dec. 11. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Frusztrált lesz vagy javít magán.
2019. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet megúszni. Ez itt többeken is látszik.
2019. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha az alaptermészeten nem is, de a hozzáálláson és egyes tulajdonságokon lehet javítani, kellő türelemmel és akarattal. Aztán hátha összejön a kapcsolat is, csak nem szabad önmagadba zárkózni és elhinni, hogy örökké magányos maradsz.
2019. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet elviselni. Két kiút van, az egyik hogy kitörsz belőle - ez baromi sok pénzbe kerül és NAGYON sok szerencse is kell hozzá és még annál is több kitartást - a másik út szerintem evidens.


Más lehetőség nincs. Bár én az egész életem nem tudom feldolgozni, nem is lehet. Az egész el van cseszve az elejétől a "coming soon" végéig.

2019. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De miért coming soon, nincsen télen fűtésed, vagy valami, akkor adakozunk neked csak mondd meg hová küldjük.
2019. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
37%
Én úgy viselem el a magányt hogy alkoholista lettem. Ez is egy út.
2019. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

#5


Adakozzatok inkább arra, hogy valahogy kijavítsam a korábban elkövetett hibáim...

2019. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Változni nem nehéz ha van miért, ez esetben kiért?

A új dolgok jók, ahogyan a változás is.

2019. dec. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Valóban vagy változol/változtatsz vagy marad a magány és valamilyen függőséggel, jobb esetben csak extrém elhivatottsággal egy-egy elfoglaltság terén (hobbi, munka stb) lekötöd magad.

Ha a személyiségeden nem tudsz/nem akarsz változtatni, változtass a környezeteden!

Pl.: költözz el, keress új munkát, próbálj ki új hobbikat, utazz, keress új ismerősöket, barátokat, lépj be valamilyen csoportba, legyél aktív tagja valamilyen közösségnek. Valószínűleg mindezek miatt a személyiséged is változni fog (részben legalábbis), csak nem tudatosan és nem fogod annyira észrevenni. De mindenképpen pozitív atással lesz rád.

2019. dec. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen nincs. Ha nézel ki valahogy, valaki felszed, akkor is ha férfi vagy.
2019. dec. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!