Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is megfigyeltétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek ezt a jelenséget? Sok ember elképzel magának egy tökéletes társat és ha az, akivel ismerkedik, nem olyan, megsértődik és beszól neki?

Figyelt kérdés

Csak férfiakról tudok nyilatkozni, de biztos nőkben is van ilyen.


Mondok pár példát. Kérdezi a srác, hogy milyen zenéket szeretek, kéri, hogy küldjek neki egyet a kedvenceim közül. Elküldöm, erre ezt mondja: "Uhh, nem nyűgöztél le. Nekem fontos a zene és nem az ilyen sz.rok."

Másik srác elkezdett első beszélgetés alkalmával valami szexuális témát felhozni, ami nekem kicsit kellemetlen volt (ha együtt vagyok valakivel, akkor imádok beszélni róla meg csinálni :D nem vagyok prűd csak ez korai volt). Mondtam neki, hogy csak a párommal szeretek ilyen beszélgetéseket folytatni. Mondta, hogy nem baj, úgyis hamar kialakul egy párkapcsolat. Mondtam, hogy azért annyira nem hamar szerintem. Válasz: "De, hamar, ne legyél ilyen, nem szeretem, ha egy lány nehezen adja magát".

Még egy példa, amikor szóba került valakivel, hogy nem láttam azt a sorozatot, amit ő szeret, ezt mondta: "Kár, hogy nem láttad, mert ki akartam beszélni veled, legalább lenne közös témánk".


Komolyan ezek mit hisznek? :D Zenei és sorozatízlésből ítélnek meg, ha nem megyek hozzájuk feleségül még aznap, már megsértődnek, beszólogatnak, miközben semmit nem ártottam nekik, csak egyszerűen más dolgokat szeretek.


Nektek van valami hasonló sztoritok? :D


24/L


2019. dec. 11. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, igen! "- Motorozol, hülye vagy? Mit lehet szeretni a heavy-metálban, fújj! Csalódtam benned, hogy szakállad van!"

És ezt az első randin, 10 perc után.


34/F

2019. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak simán lepattintanak a nők 0 perc után, ha nem egyezik a véleményem/ízlésem velük 100%-ig.
2019. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Balfas*ok. Normális ember ilyet nem mond, nemhogy nőnek senkinek. Csak a jó barátaimmal beszélek úgy, mint a kutyákkal :D

(Bár a kutyáimmal épp hogy kedves vagyok, na mindegy érted)


21/f

2019. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már csak az a jobb, mikor a randin megkérdezi hogy telnek napjaim, és mikor beszámolok, hogy mit, hol dolgozom és a két hobbimról, meg egyéb szabadidős elfoglaltságaimról, akkor megkérdezi, hogy és ezeken kívül mit csinálsz még? Mit, bakker? Alszom, mert másra már nincs időm.
2019. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt is tapasztaltam, hogy ha nem járok el random sehova kikapcsolódni, csak beszèlgetek a barátnőimmel mert elfoglalt vagyok, akkor elkönyvelnek nagyon zárkózottnak és ez ilyen negatív spirálba megy át.Azt hiszik szenvedek ha nyugalom van körülöttem, pedig örülök neki, illetve picit lesajnálnak milyen “ antiszoc” vagyok, pedig abszolút nem.
2019. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Én először mélyen belenézek a lány szemébe, és ha nem olyan (ártatlan, bájos, őszinte), már látom is, hogy felesleges vesződni :)


A stílusán már nem akadok fenn, az bármilyen lehet :)

29/F

2019. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harminc alatti srácok, csajok teszik ezt általában, mert éretlenek. Én például megkaptam egy hasonló korosztályú pasitól, hogy milyen furcsa, hogy ennyi idős fejjel (idősebb vagyok nála pár évvel) tanulok egy bizonyos dolgot.
2019. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cseppszi ***** válasza:
Elvileg ezer emberből úgy kettő passzol össze. Ha nem tudunk jól választani, meg nincs nagy szerencsénk akkor úgy 900+ hülyével találkozunk mire egy "normálissal" egyáltalán összejön egy randi. Igen - sajnos ezt sokszor tapasztalom, és nem csak randiba. Hétköznapi életbe is, hobbyba is stb
2020. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!