Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem furcsa, hogy még a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy még a csúnya nők is találnak egy csettintésre pasit?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon sokan megsértődnek számomra érthetetlen okból, ha azt mondom, hogy még a csúnya nőket is megdugják. Ezzel amúgy azt akarom illusztrálni, hogy a nők jóval könnyebben ismerkednek.


Szeretnék leírni 2 tapasztalatot:


Az első eset 3 éve történt velem kb. amikor megismertem egy molett nőt. Ez a nő 16 éves korától párkapcsolatban volt, annak ellenére, hogy nem volt szép. Mármost, akkor eléggé ki voltam éhezve, szóval lefeküdtem vele.


Most nemrég ismét megismertem egy csúnya lányt. Az a durva, hogy nem csak az, hogy előttem több pasija volt, de a jelenlegi pasiját is képes lett volna megcsalni velem. Elég szexéhesnek tűnt, és úgy volt, megdugom, de végül észbe kaptam:


Elég volt egy olyan alkalom, nem akarok csúnya nőket dugni. Inkább felszedek egy olyat, aki tetszik.


Most van is egy másik lány, akivel alakulnak a dolgok, de ő már szebb.


A fenti történetek tanulsága:


A csúnya nők iszonyú gyorsan képesek maguknak pasit találni. Én is beleestem egy hálójába, és az előbb is befűzött egy.


Viszont! Fordítva nem így van. Egy férfinak nehezebb általában ismerkednie.


2019. dec. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Talan mert ok a velt vagy valos csunyasaguk ellenere is fel tudnak mutatni valami vonzot. A legtobb itt panaszkodo ffi a sajat keserusegenel nem lat tovabb es főnyereménynek gondolja magat vagy legalabbis olyannak akivel egy nonek neg kene elegednie, de azt mar nem tudjak megfogalmazni h mi az amit ok szemely szerint tudnanak adni egy kapcsolatban (es az h nem tartod magad taplonak meg masok kedvesnek mondanak meg nem szamit "valaminek")
2019. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
55%
Én is ugyanezt tapasztaltam. A vékony és szép illetve okos nőknek nincs önbizalma, de a dagadtak simán megtehetik hogy még válogatnak is. Régóta ismerek egy kövér csajt aki 17 éves kora óta kövér, 95 kiló között mozog, neki akkor lett palija amikor kedve volt hozzá. Mellette kitartottak, a szebbeket porig alázták hogy kicsi mell, túl vékony...
2019. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Ha az itteni pasik tényleg főnyereménynek gondolnák magukat, idővel lenne csajuk. Aki így gondolkodik, az már a magas fokú önbizalom, már majdnem az egoizmus jele. Az egós pasik meg sikeresek azért valamennyire.
2019. dec. 11. 20:51
 4/44 anonim ***** válasza:
91%

Többen meg akarják dugni, ettől még jobb élete nem lesz, hiába hiszi azt sok kiéhezett srác, hogy egy kósza dugás egyet jelent Jézus második eljövetelével :D


(ezt pluszban vesd össze azzal, hány nőnek van egyáltalán orgazmusa szex közben és mennyire szrja le a partnere igényeit rengeteg férfi, főleg egy laza kapcsolatban).

2019. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom te sem lehesz egy nagy szám, ha csak csúnya és kövér nők allnak veled szóba. Win win.
2019. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#2


És tudod mi a legszomorúbb még?


Hogy ezek a dagadt, csúnya nők még válogatnak. Simán kikosarazzák azt, aki nem tetszik nekik.


De basszus, ez milyen már? :D

2019. dec. 11. 20:55
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

"A csúnya nők iszonyú gyorsan képesek maguknak pasit találni."


Ez kizárólag a ferfitarsaid igénytelensége, hogy bármibe belemartjak a farkukat, ami mozog.

2019. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#5


Tévedsz. Ha nem lennék nagyszám, nem álltak volna velem szóba, ugyanis jóképű pasikra vadásznak.


Nekem nem a külsőmmel van a gond, habem azzal, hogy önbizalomhiányom volt.


Megesett, hogy szép nő érdeklődött utánam, én met zavarba jöttem, és leléptem.

2019. dec. 11. 20:57
 9/44 anonim ***** válasza:
85%

"Simán kikosarazzák azt, aki nem tetszik nekik."


Még szép. Mert valaki dagadt, nem fogja bárkivel megdugatni magát.

Szánalmas vagy kerdezo, mint a himnemuek egy jelentős része.

2019. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%

"Itt az oldalon nagyon sokan megsértődnek számomra érthetetlen okból, ha azt mondom, hogy még a csúnya nőket is megdugják."


Szerinted ki akar egy használati tárgy lenni? Főleg olyan férfiak használati tárgyai, amilyen te is vagy. Aki ilyen lekezelően beszél a nőkről, azokról akikkel együtt volt, mint valami sz*r darabról beszélnél komolyan.

De gondolom egyébként szerethető, rendes fiúnak tartod magad te is mint itt mindenki, akit pattintanak, frendzónába raknak. És gondolom most azt várod, hogy együtt pityeregjüng veled, hogy kénytelen voltál rangodon aluli nővel lefeküdni. Hát valahogy nem tudlak sajnálni, nem megy.

2019. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!