Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki normális kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki normális kapcsolatot szeretne akkor hátrány ha a fiú a lánnyal kedves, és szereti őt?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam azt hogyha valaki bunkó az sokkal sikeresebb a lányoknál. Eleinte nem akartam elhinni, de már kezdek rájönni hogy van benne valami.

Tudom hogy a mai világban hihetetlen az ha valaki normális párkapcsolatot szeretne, én is azt szeretnék. De hiába tűnik rendesnek egy lány élőben, aztán egy idő után eltűnik, nem ír vissza. És kezdek rájönni hogy lehet az a baj hogy én rendes vagyok velük, és nem használom ki őket.

Ha én nem vagyok bunkó, nem a szexre hajtok akkor sosem lesz barátnőm? Vagy azért még vannak normális értékrenddel rendelkező lányok?:)


2019. dec. 11. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell kinézni, és akkor nyert ügyed van. Ha nem nézel ki jól, akkor viszont nem lehetsz okos. Ha nem a szexre mész, akkor nyámnyila vagy. Ha a szexre mész, akkor ösztönlény vagy. Ha nem dicséred a külsejét, akkor nem is tetszik neked. Ha dicséred a külsejét, akkor csak szexet akarsz, ösztönlény vagy. És így tovább.
2019. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenned, csak ne legyél unalmas! Tudjál miről beszélni.
2019. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy ősszekeveritek a bunkóságot a "férfiassággal" vagy magabiztossággal. Azért tettem idézőjelbe mert nem arra a férfiasságra gondolok amit egy érett ferfitől el lehet várni hanem, hogy kimutasd, hogy férfiként nézel a nőre. Vagyis hódító férfiként aki kívánja a nőt és meg akarja szerezni. Persze ezt megint nem kell összekeverni valami szexmániás vagy más ehhez hasonló nyomulós negatív dologgal. De egy nőhöz úgy kell közeledni, hogy tudtára adod, hogy tetszik neked, hogy vonz mint nő és nem barátkozni akarsz. Sokan barátként próbálkoznak a közelükben kerülni nehogy valami ellenállásba vagy elutasításba ütközzenek de így be is kerülnek a barátzónába vagy ha a nő észreveszi, hogy nem lép a pasi akkor megunja és továbbáll. Vagy túl rámenős vagy és elijeszted. Meg kell mutatni, hogy tetszik. Ezt gyakorolni kell mert sokszor szitu függő mikor mi jobb, néha végigméred, néha megdicséred, bókolsz neki, beszólsz stb. De eleinte csak játékosan és mértékkel de egyértelművé kell tenni, hogy itt férfi és nő között zajlik a dolog nem pedig két ember vagy netán barát közt. És igen, szexre kell hajtani. Persze ahogy írtam eleinte mértékkel csupán lefektetni az alapokat a két fél között, egyértelművé tenni a szándékot, kimutatni a szexualitást de nem lerohanni a nőt.

Aki ért hozzá az tudja miről van szó.

A bunkók nem azért sikeresek mert bunkók vagy mert nem törődnek a másik érzéseivel hanem azért mert a bunkóságuk mellett nem törődve az elutasítással "hódítanak", tudtára adják a nőnek, hogy tetszik, hogy kívánják stb. Őket is gyakran elutasítják de sokszor elérik a céljukat mert sok nő látja bennük a kezdeményező férfit. És még egy nagy előnyük van, hogy a jófiúk meg nem mernek közeledni meg kimutatni mit akarnak így egyszerűen több nő jut rájuk mert ugye a nő is csak abból választhat aki "felajánlkozik" neki. Aki csak ül mellette estéken keresztül azzal mit kezdjen!?

2019. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Sokszor hallottam azt hogyha valaki bunkó az sokkal sikeresebb a lányoknál. Eleinte nem akartam elhinni, de már kezdek rájönni hogy van benne valami."

Ennyi a lényeg. Kipróbáltál egy módszert, nem értél el vele sokat. Kipróbáltál egy másikat és a saját bőrödön érzed, hogy működik. Ezek után felesleges egy csomó ember túlidealizáló szájtépése, mert már úgyis tudod, hogy működnek a dolgok.


#3: Az egész szöveged arról szól, hogy próbálsz egy árnyalatnyi különbséget tenni a húdejó és a hédebéna között, de semmi konkrétumot nem írsz. Az árnyalatnyi különbség, amit leírtál tök egyszerű: Jó kinézet vagy pénz.

2019. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A 3-as nagyon jól leírta a dolgokat.


A kedves férfiak mindig barátzónában végzik. A nőknek dominancia kell. Sokan mondják, hogy a nők a bunkókra buknak, pedig ez nem feltétlenül van így. Csupán az van, hogy a bunkóság sok esetben jár önbizalommal és dominanciával is (ez a tipikus teszek rá mit gondol a csaj felfogás). Viszont dominánsnak lenni lehet bunkóság nélkül is. Aki csak szimplán kedves, az gyenge embernek tűnik. Olyannak tűnik aki nem mer konftrontálódni senkivel, hanem behódol másoknak. És ez viszont nem vonzó egy nőnek sem.

2019. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rockarc ***** válasza:

#3-as szepen leirta, hogyan megy ez. Ha kivulrol nem latszol ferfinak, akkor az egyetlen jarhato ut, ha felhivod a figyelmet magadra, hogy hello, itt vagyok. Aki nem igy tesz, az maximum a baratnoje tul lenni a kiszemelt nonek. Nem attol vagy ferfi, hogy aaddig teblabolsz meg nyokogsz elore betanult dolgokat, amig megesik a szive rajtad es benyogi, hogy milyen aranyos vagy, de most o epp nem akar parkapcsolatot, nehogy a lelkedbe gazoljon. Te meg bosszankodsz, hogy nem jott ossze, de azert ugyanakkor halas is vagy, hogy a ki nem mondott kerdesre nem is erkezett elutasitas, csak epp rossz volt az idozites meg ilyenek.


Egy ferfi attol ferfi, hogy odamegy es megmondja mit akar. Aztan viseli a kovetkezmenyeit is meltosaggal. Ilyenkor szokott egyebkent fordulni a vilag, a no meglatja, hogy egyreszt megiscsak ferfikent viselkedtel, es azt is, hogy ki vagy. Sokszor szokott utana az tortenni, hogy nem is volt nem az a nem, vagy nem ugy kell erteni. Hagyni kell oket, hogy at tudjak gondolni, titokban meg lesni is fognak, akar napokon keresztul is, hogy most akkor tenyleg ok voltak vakok, vagy miert nem vettek eszre eddig? Az meg mar regen jo, ha elkezdenek azon gondolkodni, hogy milyen lenne veled. Ha nem jatszol nagy tetben es vallalod a mindent vagy semmit opciot, akkor maximum arra leszel jo, hogy kisergetheted oket ruhat vasarolni.


43F

2019. dec. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4 es igen jól írtam, az pont a te hibád, hogy ezt az arnyalatnyi különbséget nem érzed.

És konkrétumot? Mégis milyen konkrétumot írjak amikor 7 milliárd ember él a földön és mindenki más, minden helyzet is más, ami működhet az egyiknek vagy egyik helyzetbe az nem fog a másikban. Kell hozzá bizonyos érzék is, hogy tudd mikor mit lehet, de ez viszont tanulható ha van tököd és kibirod az eleinte millió mellefogásból eredő elutasítást esetleg nevetségessé válást. De idővel ráérzel. Van aki ebben jó van aki béna. Ez van. De a lényeget leirtam, konkrétabban nem tudom. Férfikent közeledj ne semlegesen. Sokszor csak elég ha valaki bemutat és te gyorsan végig méred, végig szaladsz rajta a szemeddel és ennyi. Aztán beszélgettek. Hidd el a nő észrevette, hogy megnézted magadnak és tetszett, hisz ha nem tetszene nem nézted volna.. Innen már férfiként néz rád. Persze ettől nem lesz rögtön beléd esve, sőt lehet pont nem is vagy szimpatikus, hisz mindenkinek nem tetszhetsz. Meg ha az is vagy akkor is el lehet rontani még a továbbiakban, vagy rájön valaki közületek, hogy mégsem kell a másik. Nehéz ezt így magyarázni annak aki nem érti. De a lényeg a férfiasság, magabiztosság. Egy magabiztos férfi nem fog visszahúzódóan meszziről félénken nézegetni, hanem oda egy és cselekszik. És ezzel felvallaja az esetleges elutasítást is, igen. Ez ezzel jár.

Na mindegy.

2019. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: De, érzem az árnyalatnyi különbséget. Veled ellentétben nem misztifikáltam túl, hanem leírtam pár szóban.

Egyszer leírod, hogy 7 milliárd ember van, mind mások, aztán leírod, hogy egy férfinek mit és hogy kell csinálnia és egy nő mit fog érezni. Akkor mégsem annyira más az a sok ember?

Amit leírtál, az akkor működik, ha az illető jól néz ki. Ha a ronda pasi előadja ezt a felmérős nézést és ilyesmiket, akkor sem lesz jobb a helyzete. Ha odamer menni leszólítani lányokat, akkor sem. Mert nem néz ki jól, nem vonzó, nem indítja be az ösztönöket.

Sőt, még egy átlagos, nem a legjobb pasinál is ritkán működik. Rengeteg férfi nyomul, a nők ehhez hozzászoktak. Sokszor inkább arra mennek, aki végre ignorálja őket. Egyetemen volt egy tényleg bomba csaj csoporttársam, minden srác próbált valahogy a közelébe kerülni és érezhetően kedvesek voltak vele. Kivéve én. Ha valami miatt kellett beszélni, akkor csak amiatt beszéltünk és ennyi. Tádám, velem akart lógni.

Nő vagy?

2019. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egyetemen volt egy tényleg bomba csaj csoporttársam, minden srác próbált valahogy a közelébe kerülni és érezhetően kedvesek voltak vele. Kivéve én. Ha valami miatt kellett beszélni, akkor csak amiatt beszéltünk és ennyi. Tádám, velem akart lógni."


Férfiként mondom, hogy ez szerintem az esetünkben sincs másképp, nem? Én pl szeretek küzdeni egy nőért. Az elérhetetlenség (nyilván nem az örökké való elérhetetlenség) az egy vonzó tulajdonság.

2019. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Ez változó. Sokan örülnének, ha valaki adna nekik esélyt. Sokan arra mennek, hogy lyuk-lyuk. Sokan szeretnek udvarolni, de csak egy bizonyos határig.

Férfiaktól azért kevésbé hallani, hogy a felkínálkozó lehetőségeket kirugdossák az ágyból...

2019. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!