Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokszor a nagyon rendes okos férfiak nem találják társukat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm nagyon jó ember, ott tud segíteni, ahol tud nagyon okos kutató munkát végez és hihetetlenül jól főz és nagyon szépen tud hegedülni tényleg egy kincs az ember de valamiért már 34 éves és nincs senkije már nagyon rég óta. Mikor erről beszélgetünk vele akkor kerüli a témát de látszik rajta hogy egy szerető társ kéne neki.

Amúgy valóban nem helyes férfi és ami lehet nagyobb baj borzasztó félénk...

Lehet emiatt csak nincs senkije? Egy ilyen értéket nem vesznek észre a nők, amikor sok alkoholista, agresszív nem jó embernek van barátnője?


2019. dec. 12. 07:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Most írtad, hogy nem helyes, nem is értem akkor a kérdést.


Az, hogy rendes, segítőkész, hegedül, főz stb. az qrvára nem befolyásolja a szexuális vonzerőt egy férfi esetében. Csak az a fontos, hogy fizikailag meglegyen benne a vonzerő - enélkül esélytelen, még a rajtvonalhoz sem tud állni.


A félénkség pedig nem ok, hanem KÖVETKEZMÉNY. Nyilván azért lett félénk, mert bőven voltak már próbálkozásai az évek alatt, csak annyi elutasítást kapott már, hogy ráment az önbizalma és félénkké vált.

2019. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha valakinek hosszú ideje nincs társa, az nem 'a nők' miatt van, hanem saját maga miatt, mondom ezt társtalan férfiként. Nekem az IQ-m az magas,meg az EQ-m is,de ez önmagában semmit nem jelent, nem ettől lesz társam. Sőt,így nehezebben fogok találni,de ez kizárólag magam miatt van, mert aki okos és mélyek az érzései, azok ezerszer nehezebben találnak párt, mert sokkal jobban megválogatjuk, hogy kivel jövünk össze. Ettől függetlenül vágyom társra nyilván, csak sokkal nehezebb olyat találni, aki tényleg illik hozzám. Mert olyannal nem fogok összejönni,akivel nem passzolunk, régebben próbáltam, de az sosem működött, ennél még az egyedüllét is jobb.
2019. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2%
Mindez nem számít a nőknek, csak az, hogy jól nézel-e ki, illetve van-e elég pénzed.
2019. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Írtad hogy félénk a srác, hogy lehet így vele ismerkedni? Sehogy. Neki is kell nyitni a nők felé, mert a sült galambot várhatja hohy berepül...nem fog.
2019. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ő sem azért nem talál társat, mert okos és rendes, hanem azért, mert csúnya és agyvérzést kap, ha hozzászól egy nő.
2019. dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Téged érdekel hogy öt nyelven beszélek, házias vagyok, imádok pókerezni ha úgy nézek ki mint pl. Angela Merkel? Kellenék neked?
2019. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Igen, ha olyan értékeket látok benned amik nekem értékesek akkor ezek miatt meg tudnálak szeretni, úgy hogy Angéla Merkel nem az esetem...
2019. dec. 12. 07:53
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Hát a pincserek nem túl szimpik a nők körében, kivéve ha pórázon vannak és felemelt lábbal hugyoznak... Ha érted...


Attól nem lesz valaki jó pasi, hogy megtanul pitizni és mindent megtesz, amit a kiszemeltje óhajt...

2019. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen. Így van.
2019. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Írod, hogy félénk, a szerelem nem fog bekopogni az ajtón, hogy "itt vagyok". Még ha létezik is (valószínűleg létezik) hozzá illő nő, így esélyük sincs észrevenni egymást.

Mondok egy valós példát, ahol egy kicsit segítettem egy ilyen félénk párocskának. A férfit ismertem, főiskolán évfolyamtársam volt, jóban voltunk, beszélgettünk, de nem voltunk egymás esete. Egyszer valamiért elmesélte, hogy van egy lány, akit középiskolából ismer, nagyon bele van zúgva, de nem mer odamenni hozzá. Adtam neki pár tippet, összejöttek, ma már házasok és gyerekük is van, de a lány sem mert hozzá közeledni, pedig kölcsönös volt a vonzalom, éppen csak egyikük sem mert lépni a másik felé. Lehet, hogy még ma is csak ábrándoznának egymásról, ha akkor nem kerül szóba beszélgetésnél.

2019. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!