Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert faj az itteni noknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert faj az itteni noknek ha egy 30 as vagy 40 es ferfi leirja h apakomppexusos huszevesekre hajt, mert ott tobb eselyuk van mint a 30 as nagy elvarasu noknel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem fáj mindenki annyira suttyó amennyire lenni akar.
2019. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

20 év korkülönbség fölött beszélünk apakomplexusról. Legyél már tisztában a fogalmakkal, mielőtt ilyenekkel dobálózol.


A huszonévesek többsége nem akar 40-es pasit.

Egy 40-es pasi csak szexre akar huszonévest. Max 1-2 évig elvan vele, de komolyabban nem kell nekik és fordítva is igaz.


Mi a nagy elvárás szerinted? Amit te nem tudsz teljesíteni.

(nem a nők felé, magad felé sem)

2019. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

20 as lányoknak sem kevesebb az elvárása. 😂


Azon dolgozz hogyan ne legyél lúzer.

2019. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Hát, nem szép dolog, de valahol érthető. Jól ellennének a saját korosztályukban is, sok a vonzó 30-as, esetleg 40-es nő, de van két hibájuk egy hatalmas hibájuk ami mindent sztornóz... A gyerekük vagy gyerekeik és azok vér szerinti apja. Ez mindent tönkretesz. Automatikusan.
2019. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem fáj, minden pasi úgy csinál hülyét magából, ahogy akar.

Környezetemben van több is, 39 éves és 18 éves csajjal járt. Aztán a csaj, miután elvégezte az iskoláit (ilyen szakma, még olyan szakma, még OKJ), akkor új befektetőt keresett, és tovább állt. (Pasi meg nem értette, mi a baja.) Most komolyan elhiszi egy 39 éves kamionsofőr, hogy a 18 éves kispina a két szép szeméért van vele 2-3 évig?

2019. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem fáj.

Csak szánalmas.

2019. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van amelyik szereti, szerelmes a hapsiba. De tenyleg ez 10 per 1 eset
2019. dec. 12. 12:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagy anyagi a dolog vagy rajong erte h ő elèrte h egy erett ferfi vele lehessen.
2019. dec. 12. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Az itteni nők többségének szinte minden fáj, ami nem arról szól, hogy ők tökéletesek. Nézd már meg a pontozásokat... :D
2019. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Volt egyébként dolgom idősebb férfival harminc körül, szerettem, és nem bántam meg, csak bizonyos dolgokat. Így nem ítélkezem. Mindenki tegyen úgy, ahogy neki jól esik.
2019. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!