Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha 28 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 28 évesen is minden nőtől elutasítás a jussom?

Figyelt kérdés

Van munkám, jó keresettel, 55-60 millió félretett pénzem/vagyonom, saját (jó) autóm. Vannak komoly szakmai sikereim, de nem hivalkodom velük, igyekszem szerény és kedves lenni mindnekivel.

Anyukámmal élek, akit koránál fogva ápolnom kell, de külön emeleten lakom, kettőnkre főzök, mosok, takarítok. Ha beszélek erről nő ismerőseimnek, mindig nagy pozitív visszhangra talál, dicsérik az elköteleződést, áldozathozatalt stb. Amikor szóvá teszem, hogy hiányzik már egy társ, akkor megkapom, hogy biztos eljön az én időm, mert bárcsak minden pasi ilyen lenne. :)) De mikor? Átlag-jóképűnek mondott külsejű vagyok, tehát minden adott lenne elméletben ahhoz, hogy ne legyek 28 évesen is szűz. Akkor mi a gond? Nagy szókinccsel rendelkezem, választékosan kommunikálok, az ügyfeleim velem szeretnek a legjobban dolgozni. Mégis a finom barát zónába tolás a vége, ha a kellemes beszélgetésről próbálom tovább terelni a dolgot. Nálam sokkal hitványabb emberek találnak gyönyörű álom hercegnőket maguk mellé, én meg kezdem így értelmetlennek látni az életem...


2019. dec. 12. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Azert ha ilyen adottsagokkal rendelkezel, nem tudom elhinni hogy szuz vagy es ne jutna no. Valszeg van veled valami gaz, amit nem irtal le.
2019. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha értelmes vagy, közvetlen, egzisztenciálisan pedig stabil, mégsem jön össze évek óta semmi, akkor komoly gond lehet a külsőddel. Más magyarázatot nem tudok.
2019. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

> Nálam sokkal hitványabb emberek találnak gyönyörű álom hercegnőket maguk mellé

Talán mégsem "hitványabbak"...

2019. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha randira mennek veled, akkor valószínűleg NEM a külsőd lehet a probléma, hanem az összhatás. Annak ellenére, hogy dicsérik az anyukád iránti elkötelezettségedet, szerintem igenis ez IS probléma, hiába nem mondják ki. Szerintem a személyiséged erotikus vonzerejével (pontosabban annak hiányával) lehet a gond. Anyukádat ápolod = piedesztálra kerülsz. Viszont ki akarna egy "szoborral" együtt élni? Nem tudom, érted-e, mire akarok kilyukadni.
2019. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert a szükség hajt, nem a szeretet vagy az h jó társ legyél..neked legyen és ez taszitó.
2019. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
#4-es voltam, visszaszívom, amit írtam, az #5-ös válasszal értek egyet, MINDEN SZAVÁVAL. Tökéletes.
2019. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Túlságosan jó vagy embernek ahhoz, hogy a nők férfiként nézzenek rád.
2019. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
KAMU!
2019. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5: szerintem mindenkit a szükség hajt, az, hogy jó társ legyen "csak" járulékos dolog. Mindenki családot akar és elsősorban a saját boldogsága mozgatja, különösen a mai világban.


7: ezt alig értem, kifejtenéd? :) Tehát valami bunkó csóringernek kellene lennem, akkor rendben volnék? :)

2019. dec. 12. 15:23
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg túlértékeled a külsődet és magadhoz képedt túl jó nőket akarsz felszedni.
2019. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!