Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdhetnék ezzel a további...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék ezzel a továbbiakban?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. Sohasem volt még barátnőm. Sokat próbálkoztam. Soha nem jött össze. Vagy az történt hogy behülyítettek vagy az hogy megaláztak vagy pedig nem néztek annyiba sem hiába voltunk előtte nagyon jóban, hogy normálisan megbeszéljék velem hogy nem akarnak semmit. A legutóbbi ilyen csalódásom elem jelenleg. Teljesen tönkrementem lelkileg nyár óta...

A rengeteg keserű csalódástól és a magánytól nincs kedvem élni.... Sokat gondolok arra hogy felakasztom magam. Nem tudom így élni az életem. Soha nem lesz senkim. A jövőben sem számíthatok erre már csak azért sem mert valami teljesen megváltozott bennem. Nem merek többé és nem is tudok senki iránt érezni. Önvédelem. Nem tudok senkihez sem közel kerülni mert ahhoz normálisan kell viselkedni az illetővel. Nem tudok többé normálisan viselkedni a nőkkel. Az utálat annyira erős bennem hogy nem megy. Nem bunkózok velük de nincs gusztusom hozzájuk szólni így átnézek rajtuk. Elképzelhetetlennek tartom hogy bármelyikkel is beszélgetésbe kezdjek. Nem bírom rávenni magam. Teljesen elvesztettem minden reményt.... Nem tudom mit csináljak.

Folyton csak az jár a fejemben hogy megöljem magam....


2019. dec. 12. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom, hogy ennyi csalódás ért, de soha nem szabad feladni. Próbálkoztál x módszerrel, próbálkoztál y taktikával ha egyik se volt jó ott van még sok-sok más lehetőség. Ebben igazán egy szakember tudna neked segíteni, aki rávezet ezekre az új utakra.


Ne add fel! :)

2019. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi remény
2019. dec. 12. 18:42
 3/11 A kérdező kommentje:

Az én életem sajnos minden szempontból szerencsétlenül alakult.. Születésemkor majdnem meghaltam, majd egész tinédzser koromig az apámtól rettegtünk. Sokszor menekültünk előle az éjszaka közepén nemhogy megöljön minket. Mert ilyenkor kést dobált és lövöldözött ránk... Így éltem kb 14 éves koromig. Mellette az óvodában és iskolában is el kellett szenvednem a társaimtól a rengeteg és folytonos bántást és megalázást.... Nyaranta a nagyszüleimnél voltam akik ölték egymást, az öreg szintén nagyon ivott és fajtalankodott az állatokkal... Sokszor erre riadtam fel éjszaka....

Így telt az életem.... Rengeteg kudarc és fájdalom.... És ennek nem akar vége lenni....

Én nem akarok sokat csak egy lányt aki őszintén szeretne és engem akarna.... Ennyit akarok az élettől.... Végre szeretetben legyek de ez sosem fog megvalósulni... Mindig a keserű csalódás lesz az enyém....

2019. dec. 12. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Apádtól rettegtetek, a nagyapád állatokat dug, gondolom a suliban se a kislányok vertek össze. Te pedig levontad a következtetést, hogy a nők a szemetek. Csodálatos!


Másrészt amíg saját magaddal nem vagy őszinte, addig nem lesz párod. Ugyanis nem annál kezdeményezel, aki illik hozzád.

2019. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd, aki ennyi tüskét hordoz magával, nem lehet túlságosan vonzó, mert ez árad a kisugárzásodból is. Legelőször a saját lelked kellene meggyógyítani. Dolgozni magadon szakember segítségét kérve. Amikor már te jól vagy és nem túlzottan sérülékeny, akkor kellene ismerkedned. Addig, amíg te nem vagy jól, csak még több kudarc fog érni.
2019. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4# nem a gyerekkorom miatt utálom a nőket
2019. dec. 12. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen meggyötört ember nem éppen egy főnyeremény. Túl kéne lépned ezeken a dolgokon és normális hozzáállással elkezdeni újból az egészet.
2019. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért itéltek el még ti is?
2019. dec. 12. 19:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Haver, a nagyszámok törvénye (a csajozástani, nem a matematikai törvény) a megoldás.

Ezer csajból ezernek kell udvarolni, hidd el, egy be fog jönni.

Aztán, ha lesz tapasztalatod, akkor kialakulnak azok a szenzoraid, h mely csajoknak jössz te is be. Ekkor már elég annak a párnak udvarolni és a sikerességi ráta akár 10-20%-os is lehet.

Érdekes, hogy - bár nekem nem voltak ilyen problémáim - időnként bennem is fel-felloban némi nőgyűlölet.

Mindenesetre ne kösd fel azért magad, mert nem ér annyit a dolog.

2019. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem elítéllek, hanem próbáltam segíteni. Ha egy ember nincs rendben belül, azt tudatosan vagy ösztönösen megérzik mások is. Előbb belül "rakj rendet", utána jöhet az ismerkedés. Segítségre van szükséged, ha egyedül nem megy.
2019. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!