Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti szóbaállnàtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szóbaállnàtok egy alacsony végzettségű, pénztelen pasival, aki felakar emelkedni?

Figyelt kérdés

A 30-as évei elején jár, nincs érettségije sem, pénze sincs, egyik hónapról a másikra tengődik. Viszont rengeteket olvas, és akarja folytatni a tanulást, dolgozni stb. Határozott céljai vannak. A jelenlegi allapotaban elutasítanátok?


Magamról beszélek.


2019. dec. 13. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdted korábban a tanulást?
2019. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírasi hibákért, telefonról írok! Elromlott a PC-m...
2019. dec. 13. 11:14
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Egyetemre készülve jöttem össze a kedvesemmel, aki akkor egy raktárban dolgozott. Ma mindketten informatikusként dolgozunk, hamarosan saját vállalkozást indítunk. Annyira jól passzoltunk hogy folyamatosan húztuk egymást felfelé.

Szóval én igen, nem utasítanék el ezért senkit, DE csak akkor hogyha látom benne a küzdést és az akarást.

2019. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem tanultam... Hosszú történet. Ha esetleg érdekel valakit majd elmondom...


Amiért feltettem a kérdést:


Tudom, ez sokakat meg fog lepni, mert az ilyen fazonok rendszerint incelek, de nekem több nő volt az életemben.

Hogy miként?

Nos, egy fiatal lánynak sokszor még nem fontos az egzisztencia. Aztán, mint említettem, sokat olvasok, ezért tájékozott ember vagyok, gyakran azt hiszik, magas végzettségű ember vagyok.

Anyámék külföldön vannak többségében, így az ő házában lakhatom. Ha ide felhozok egy nőt, olyan mintha a saját lakásomba hoznám.

Meg egyéb hazugságok!


Ezek miatt voltak barátnőim.


De most már megbántam, hogy elszórtam az időmet. Ezek miatt lelkikeg is eléggé kivagyok.


De tanácstalam vagyok.


Ha itthon maradok, és tanulok, akkor pénzt nem tudok gyűjteni, plusz mire egy jó szakmát szereznék - mire vége az egyetemnek, már egy 40-es fazon lennék.


De ha meg kimegyek külföldre dolgozni, akkor akkor lehet összeszedek pár ezer eurót, de akkor meg műveletlen maradok (mármint papíron).


Sakk-matt helyzetnek tűnik.

2019. dec. 13. 11:34
 5/20 A kérdező kommentje:
Most 31 éves vagyok.
2019. dec. 13. 11:36
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan lány, aki veled együtt akar felépíteni egy egzisztenciát. Persze a magunkhoz illő párt megtalálni nem könnyű feladat. A tanulás meg fontos. Azt mondtad, hogy 40 éves leszel mire végzel. Nos, azt kell hogy mondjam, ha nem tanulsz, akkor 40 éves leszel, csak papír nélkül. Én hiszek abban, hogy soha nem késő. Tény, hogy az inkubációs időszakot elszúrtad, de még nincs minden veszve.
2019. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Felsőfokú tanulmányokat lehet végezni munka mellett is, de ne hidd, hogy attól hogy diplomád van, egyből jólfizető munkát is találsz.

Viszont műveltségre igenis szükség van, ráadásul a felsőfokú tanulmányok egyfajta világszemléletet is adnak. Hiába olvasgatsz otthon, hacsak vizsgakövetelményekkel nem kényszerítenek rá, hogy megtanulj mondjuk integrálni, akkor magadtól nem fogod kigyakorolni. ( és nem, nem a mindennapi élethez kell, hanem a világ megértéséhez szükséges egy matematikai szemléletmód, mint ahogy mondjuk a műelemzések sem azért szükségesek, mert megkönnyítik a párizsi megvásárlását, hanem mert értő olvasást alakítanak ki).

A pártaláláshoz egyébként nem előírás a diploma, vagy a sok pénz, szóval ne ezért, hanem magadért tedd.

2019. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6-os: nem T/3-ban kértem a választ, hanem E/1-ben. De értem a burkolt utalást. :D


Nem hiszek abban, hogy a felsőfokú tanulmányok kifejezetten hatassal lennének az én (vagy mások) világnézetére pozitív értelemben...

Ha ez így lenne, akkor minden értelmiséginek racionálisan kellene gondolkodni, és nem töltenék meg a pünkösdi-karizmatikus gyülekezeteket egyetemista fiatalok ezrei....


Abban hiszek (ha fogalmazhatok így) hogy felső fokú végzettséggel jobban kereshetek...


A másik...


Mint fent burkoltan utaltam rá: nincs gondom az ismerkedéssel... A kérdés inkább arra vonatkozik, hogy ha nem rendeztem volna meg a színjátékaimat, akkor is szóba álltak volna-e velem (ők vagy mások!).


Mert felvetettem azt az alternatívát, hogy ugyanazok a nők, akik elhalmoztak szeretettel, és kielégítettek szexuálisan, megtették volna-e ezt, ha tudják, hogy egy SENKI VAGYOK?


Nem hiszem... (Vagy lehet? Ki tudja)


Na mindegy, köszi a valaszokat.

2019. dec. 13. 13:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Már az alapfeltevésed hülyeség, ugyanis a végzettségnek semmi köze a nőknél való sikerhez.
2019. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tény, hogy egyelőre így néz ki.


Az exbarátnőim, akik nálam sokkal magasabb szinten voltak, nem igen foglalkoztak azzal, hogy milyen végzettségem van. Elkönyveltek, hogy okos vagyok, és szerették a társaságom.


Előbb-utóbb viszont szinte mindegyikkel én szakítottam, mert féltem elmondani, hogy egy senki vagyok. A lakás nem az enyém, csak vagyok benne stbb...

2019. dec. 13. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!